SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


Zaginiona dziewczyna

Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Cudowne lata": Danica McKellar nie przypomina już nieśmiałej Winnie
Wszyscy pamiętamy ją jako Winnie z serialu "Cudowne lata". Od czasu, gdy występowała w telewizyjnym hicie minęło już ponad ćwierć wieku! Porównajcie stare zdjęcia McKellar z aktualnymi. Czy rozpoznalibyście ją?

Jamie Lee Curtis: Ikona lat 80. skończyła 56 lat
Córka hollywoodzkich gwiazd niezbyt długo wahała się, czy powinna podążyć śladem swoich sławnych rodziców. Debiutancka rola w kultowym horrorze „Halloween” przyniosła jej nie tylko sławę, ale i tytuł „scream queen”.

"Przyjaciółki": Joanna Liszowska po cichu wyjechała z Polski?!
Wiele wskazuje na to, że wrześniowy incydent z udziałem aktorki negatywnie odbił się na jej karierze. Jak możemy dowiedzieć się z kolorowej prasy, gwiazda "Przyjaciółek" niespodziewanie wyjechała z kraju. Jeszcze tu wróci?

"Lekarze": zdradzamy, co wydarzy się w finale serialu!
Co spotka Alicję, jej najbliższych i przyjaciół w wielkim finale? Zdradzamy, że miłość przeplatać się będzie ze śmiercią. Nie zabraknie jednak radosnych chwil. Okazuje się, że co najmniej jedna para stanie na ślubnym kobiercu. A na ceremonii pojawi się słynna polska piosenkarka. O kim mowa?

Wanda Neumann: Zapomniana piękność PRL-u skończyła 69 lat
Aktorka wybitna, laureatka wielu nagród, uhonorowana Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Zakochana w kulturze i sztuce, od kilku lat jeździ po szkołach, zapoznając najmłodszych z klasykami literatury polskiej, opowiadając im o teatrze i wprowadzając w tajniki swojego zawodu.

Bo Derek: Do zrobienia kariery potrzebna jest jedynie uroda?
Gdy przychodziło do oceny jej aktorskich umiejętności, komplementy zamierały widzom na ustach… Derek udowadniała coś, co dzisiaj jest niestety coraz częściej normą. Do zrobienia wielkiej kariery wystarczy uroda, bo talent to często jedynie zbędny dodatek…

"Mike i Molly": Melissa McCarthy schudła 20 kilogramów!
Aktorka słynie również z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie. Choć nie może pochwalić się wymiarami idealnej modelki, nie czuje presji, aby upodobnić się do Anji Rubik. Jakie było więc zdziwienie, gdy gwiazda zaprezentowała szczuplejszą sylwetkę.

Grzegorz Emanuel: tajemniczy aktor o diabolicznym spojrzeniu
Aktor często obsadzany jest w rolach charakterystycznych, zazwyczaj czarnych charakterów. Jak nikt inny potrafi wcielić się w rolę bezwzględnego członka mafii lub niebezpiecznej sekty. Wielu widzów jest nawet przekonanych, że aktor nie potrzebuje specjalnej charakteryzacji, aby zagrać bezdusznego bandytę. Jego twarz często opisują jako diaboliczną i zarazem niezwykle fascynującą.

Cudowne zachodnie seriale lat 90.: "Gliniarz i prokurator"
Jesteście ciekawi, jak potoczyły się losy występujących w serialu aktorów. Kiedyś znani i popularni, dziś nieco zapomniani. Niestety, nie wszyscy są nadal z nami. Śmierć jednej z gwiazd była dla fanów ciosem...

Wiek to tylko liczba. Najpiękniejsze 50-latki Hollywood
Podobno dla wielu aktorek w Hollywood życie kończy się po pięćdziesiątce – to wtedy zaczyna brakować dla nich ról, ich uroda powoli przemija i zmuszone są udać się na niechcianą, przedwczesną emeryturę.

Tomasz Stockinger: upadek na salonach? To tylko pozory!
Serialowy doktor Lubicz prywatnie ma wiele pasji. Jedną z nich jest sport, a zwłaszcza tenis. Aktor wielokrotnie brał udział w zawodach dla gwiazd, m.in. Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich Beskid Cup. Za każdym razem popisywał się świetnymi umiejętnościami zawodnika, który regularnie trenuje ten wymagający sport.

Niestety, nawet takim specjalistom i wysportowanym graczom przydarzają się wpadki. Czasem wystarczy chwila nieuwagi. Na szczęście, jak do tej pory, pech omija Tomasza Stockingera, choć na pierwszy rzut oka wygląda, że niedawno runął na podłogę tuż przed tłumem fotoreporterów.

Serialowy doktor Lubicz prywatnie ma wiele pasji. Jedną z nich jest sport, a zwłaszcza tenis. Aktor wielokrotnie brał udział w zawodach dla gwiazd, m.in. Turnieju Tenisa Ziemnego Artystów Polskich Beskid Cup. Za każdym razem popisywał się świetnymi umiejętnościami zawodnika, który regularnie trenuje ten wymagający sport.


"M jak miłość": straci dziecko?! Dramatyczna walka o ciążę
Szczęśliwa, pełna nadziei - Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) marzy o tym, by spędzić z Marcinem (Mikołaj Roznerski) resztę życia… Jednak na razie związek z ukochanym oznacza dla niej głównie kłótnie i stres. A to odbija się na jej zdrowiu. Czy Kasię i Marcina spotka największa tragedia - utrata dziecka? Zapraszamy na 1096 odcinek "M jak Miłość"!