SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


Zaginiona dziewczyna

Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


"Lekarze": Daniel Olbrychski ostatnią deską ratunku dla Borysa Szyca?
Niektórzy twierdzą, że współpraca z Borysem jest nie lada wzywaniem. Czy to dlatego tak trudno mu się ustatkować w życiu prywatnym i zyskać rolę, która w pełni ukaże jego talent? Na szczęście jest ktoś, kto zawsze chętnie mu pomaga. Mowa o Danielu Olbrychskim, które Szyc nazywa "tatą". Dlaczego?

"Na Wspólnej": Anna Korcz szczerze rozlicza się z przeszłością
Piękna artystka ma opinię osoby silnej i niezależnej. Idealna matka, żona i aktorka, która stoi murem za swoją rodziną. Okazuje się jednak, że nie zawsze tak było. Gdy gasną reflektory na scenie, Korcz powraca do szarej rzeczywistości i bolesnych wspomnień.

"Stawka większa niż życie": Nie żyje Stanisław Mikulski. Takiego go zapamiętamy
Stanisław Mikulski zmarł nad ranem 27 listopada. Widzowie zapamiętają go jako sympatycznego człowieka o wielkim sercu, ale przede wszystkim jako świetnego aktora. Przypominamy najważniejsze role w karierze artysty. On nie był tylko serialowym Hansem Klossem!

"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz odeszła z serialu?!
Ta wiadomość poruszyła widzów "M jak miłość". Wygląda na to, że Agnieszka Sienkiewicz niespodziewanie pożegnała się z serialem, który przyniósł jej popularność. Podobno w życiu aktorki szykują się duże zmiany!

Mariusz Jakus: Przez swoje role nieraz miał kłopoty
Od lat występuje i na scenie, i na ekranie. Widzowie kojarzą go przede wszystkim z ról typów spod ciemnej gwiazdy, drabów i gangsterów – i, jakby na przekór, mundurowych – ale aktor, choć zdarza mu się otrzymywać niesympatyczne listy i stykać się wrogością, zapewnia, że nie ma z granymi przez siebie postaciami nic wspólnego.

"Na dobre i na złe": Julia Kamińska wróciła do Leśnej Góry, by znów namieszać!
Czy Zuza odnajdzie w szpitalu swoje miejsce i odzyska dawną radość? Jedno jest pewne - w nowej pracy doktor Krakowiak na nudę nie będzie miała szans. A jej przygody w Leśnej Górze zaczną się naprawdę dramatycznie!

"Barwy szczęścia": Glinka zajęła miejsce Zielińskiej
Chociaż Zielińska przez długi czas mogła liczyć na dobrą zawodową passę, ostatnio musiała zwolnić tempo i postanowiła zrezygnować z pracy. Miejsce serialowej Marty zajęła jej koleżanka - Katarzyna Glinka. Podobno na tej zamianie ta druga zarobi sporą sumę pieniędzy.


"Moda na sukces": za tym będziemy tęsknić!
Stało to, czego obawiali się polscy fani kultowego tasiemca. TVP ostatecznie wycofała się z emisji "Mody na sukces". Zrobiła to po miesiącach skutecznego podcinania skrzydeł produkcji, czyli przesuwania jej na gorsze godziny pod względem oglądalności. Rezygnacja z formatu była jedynie kwestią czasu. 9 grudnia Jedynka wyemituje ostatni odcinek.

Pat Morita: W ''Karate Kid'' łapał muchy pałeczkami
Sławę przyniosła mu rola mistrza Miaygi w cieszącej się ogromną popularnością serii „Karate Kid”, choć Pat Morita nie miał nawet bladego pojęcia o wschodnich sztukach walki. Wiele razy kazano mu również naśladować obcy akcent i kaleczyć angielszczyznę, choć aktor urodził się w Kalifornii i był pełnoprawnym obywatelem amerykańskim.

"M jak miłość": Miłosny sztorm w Gdyni
Już wkrótce Ala (Olga Frycz) i Paweł (Rafał Mroczek) spędzą szalone, niezapomniane chwile nad morzem… Ale zanim to nastąpi dojdzie do małżeńskiego kryzysu! A winowajczynią będzie - jak zwykle - Magda (Anna Mucha).

"Cudowne lata": Danica McKellar nie przypomina już nieśmiałej Winnie
Wszyscy pamiętamy ją jako Winnie z serialu "Cudowne lata". Od czasu, gdy występowała w telewizyjnym hicie minęło już ponad ćwierć wieku! Porównajcie stare zdjęcia McKellar z aktualnymi. Czy rozpoznalibyście ją?