SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


''Night Moves'' (PL)

Kiedy fabułę „Wendy and Lucy” praktycznie nieznanej w Polsce Kelly Reichardt dałoby się streścić jednym zdaniem, tak by opisać „Night moves” potrzeba wielu.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Ewan McGregor: ''Musieli wiedzieć. Zionęło ode mnie gorzałą''
Ewan McGregor, który 31 marca skończył 44 lata, przyznaje, że miał wiele szczęścia – w porę zdołał się opamiętać i ocalić nie tylko swoje małżeństwo, ale i karierę.

"Klan": koledzy z serialu o problemach Kotulanki
Po kilku miesiącach nieobecności w mediach, znów zrobiło się o niej głośno. Koledzy aktorki z planu telenoweli Jedynki ujawnili, że Kotulanka potrzebuje teraz fachowej pomocy. Czy rzeczywiście jest z nią aż tak źle?

"M jak miłość": tragedia w Walentynki
Marek szykuje dla Ewy niespodziankę z okazji Walentynek. Również Werner ma dla Anny wyjątkowy prezent. Chwile szczęścia pary przerwie dramatyczne wydarzenie. Przez zazdrość jeden z bohaterów "M jak miłość" posunie się do ostateczności. Czy tragiczny wypadek rozdzieli na zawsze zakochanych?

Zofia Merle: Zawód aktora traktuje z przymrużeniem oka
Sama o sobie mówi, że tak naprawdę jest gospodynią domową, która dorabia jako aktorka. Nie zabiega rozpaczliwie o role, nie płacze, gdy ktoś nie zaproponuje jej angażu; granie nie znajduje się na liście jej priorytetów.

"O mnie się nie martw": ślub Beaty i Wiktora
Stało się! Beata i Wiktor w końcu pojawią się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by przy świadkach przypieczętować swoją miłość. Zanim jednak wypowiedzą małżeńską przysięgę, omal nie odwołają ślubu!

''Dzikie historie'': Czy to czarna komedia zainspirowała Andreasa Lubitza?
Okazuje się, że wśród milionów osób codziennie przewijających się przez sale kinowe na całym świecie, są również mordercy, wykorzystujący filmowe sceny i schematy w swoich bestialskich zbrodniach.

"M jak miłość": niepokojące wieści na temat Witolda Pyrkosza
Zawsze podkreślał, że występy przed kamerą sprawiają mu wiele przyjemności i nie chciałby z nich rezygnować z własnej woli. Wygląda jednak na to, że ekranowy Lucjan może nie mieć wyboru. Z planu telewizyjnego hitu napływają niepokojące wieści. Co się dzieje z Witoldem Pyrkoszem?

"M jak miłość": nowi bohaterowie namieszają w życiu Zduńskich
W najbliższym tygodniu widzowie zobaczą na ekranie aż dwie nowe twarze. Jolanta Fraszyńska zagra Zuzę Marszałek - kuzynkę Magdy. Bartosz Waga wcieli się za to w Karola Krafta - byłego chłopaka Ali. W jaki sposób oboje pojawią się w serialu?

"Słoneczny patrol": Nicole Eggert wyciska siódme poty
Nicole Eggert, obok Pameli Anderson, była jedną z najseksowniejszych i najbardziej atrakcyjnych ekranowych ratowniczek ze "Słonecznego Patrolu". Niestety, dziś te obrazy należą już do przeszłości i to nie tylko dlatego, że serial kilkanaście lat temu zniknął z anteny.

Elle Macpherson: aż trudno uwierzyć, że skończyła 51 lat!
Elle MacPherson, znana również jako "The Body", to nie tylko światowej sławy modelka, właścicielka linii kosmetycznej i ubrań oraz jedna z najlepiej zarabiających i rozchwytywanych businesswoman. Niektórzy z pewnością pamiętają, jak w latach 90. zadebiutowała na szklanym ekranie.

Julia Stiles: Zaczynała od Szekspira
„Zakochana złośnica” skierowała na nich uwagę mediów i uczyniła z Julii Stiles i Heatha Ledgera ulubieńców nastoletniej publiczności. Młodzieżowa komedia z 1999 roku, czerpiąca z Szekspirowskiej sztuki „Poskromienie złośnicy”, okazała się kinowym przebojem, zebrała pozytywne recenzje i zgarnęła kilka wyróżnień. Julia Stiles za rolę Kat Stratford otrzymała CFCA Award dla „najbardziej obiecującej aktorki” i MTV Movie Award za „przełomową rolę”, a Ledger wykonujący utwór „Can't Take My Eyes Off You” zdobył nominację za najlepszy muzyczny występ.

"OC: życie na fali": 17-letnia Bella Thorne znów przesadziła
Mimo że Bella skończyła dopiero 17 lat, nie przypomina już grzecznej bohaterki produkcji dla młodzieży. Za oceanem uważa się ją za gwiazdę, a jej styl i zachowanie porównuje do zbuntowanej i kontrowersyjnej Miley Cyrus.