SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZWIASTUNY


''Night Moves'' (PL)

Kiedy fabułę „Wendy and Lucy” praktycznie nieznanej w Polsce Kelly Reichardt dałoby się streścić jednym zdaniem, tak by opisać „Night moves” potrzeba wielu.

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Mena Suvari: co się stało z gwiazdą "American Beauty"?
Mena Suvari to piękna aktorka, która szturmem podbiła serca widzów na całym świecie, gdy pojawiła się na ekranie w dwóch kasowych przebojach z końca lat 90. - "American Pie" oraz "American Beauty". Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata!

"Strażacy": Adam jest ojcem Krzysia?
Krzysiek podejrzewa, że Adam (Maciej Zakościelny) jest jego ojcem i chce poznać prawdę - za wszelką cenę. Co jeszcze wydarzy się w siódmym odcinku serialu "Strażacy"?

TOP 10: Najcudowniejsze pocałunki polskiego kina
Kiedy na ekrany wchodziły „Popioły”, cała Polska czekała, kiedy Olbrychski pocałuje Raksę. Kilkadziesiąt lat później widzowie oczekiwali tego samego od Żebrowskiego i Scorupco. Takich scen w naszym kinie jest całe mnóstwo.

''La Dolce Vita'': Czy życie jest słodkie? Kulisy filmowego skandalu
Mija 55 lat od premiery klasycznego „Słodkiego życia” Federico Felliniego – bodaj największego dokonania zarówno w karierze włoskiego reżysera, jak i grających w nim aktorów: Marcello Mastroianniego i Anity Ekberg. Film zdobył Złotą Palmę w Cannes i Oscara za kostiumy, jednak co najważniejsze – udało mu się zdobyć nieśmiertelność. I to nieśmiertelność związaną nie tylko z jego artystyczną wartością, ale także rozlicznymi skandalami towarzyszącymi jego premierze.

''Maggie'': Kariera Abigail Breslin nabiera tempa
Ma zaledwie 19 lat, a już wystąpiła w ponad 20 filmach i, jako jedna z najmłodszych aktorek w historii, zdobyła nominację do Oscara. Obecnie zaliczana jest do grona najbardziej obiecujących i najzdolniejszych artystek młodego pokolenia, a amerykańska krytyka z ciekawością przygląda się jej nabierającej tempa karierze.

Lech Majewski: Viggo Mortensen zawdzięcza życie polskiemu reżyserowi
Lech Majewski to prawdopodobnie najciekawszy polski twórca, o którym nigdy nie słyszeliście. Pisarz, poeta, malarz, artysta wizualny, lecz przede wszystkim reżyser filmowy pozostaje znacznie bardziej rozpoznawalny zagranicą niż w ojczyźnie. Majewski współpracował z Davidem Lynchem, przyjaźnił się z Timem Burtonem, a jednym ze swych filmów zachwycił samego Stanleya Kubricka. Przy okazji, na długo przed premierą „Władcy pierścieni”, odkrył talent Viggo Mortensena, a nawet… uratował mu życie na planie.

Piotr Szwedes: Jak potoczyła się dalsza kariera ''Prymus'' z ''Młodych wilków''
Po premierze „Młodych wilków” stali się jednymi z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Jarosław Jakimowicz i Piotr Szwedes, nowi idole młodzieży, zostali wręcz zasypani listami – nierzadko miłosnymi – od szalejących fanek, ich zdjęcia zdobiły pierwsze strony gazet, a kariery nabrały tempa

"Dwie spłukane dziewczyny": kusy top obnażył wszystkie niedoskonałości Lindsay Lohan
Lohan została przyłapana przez paparazzich, gdy nad ranem wychodziła z jednego z nocnych klubów w Londynie. Jej wygląd pozostawiał wiele do życzenia. I wcale nie chodzi o potargane przez taneczne wygibasy włosy czy podkrążone ze zmęczenia oczy. Uwagę zwracał przede wszystkim brzuch celebrytki.

"Klan": Edyta Herbuś o krok od wpadki
Kapryśna pogoda dała się nieźle we znaki aktorce. Wiatr podwiewał dół sukienki, który unosił się do góry niebezpiecznie odkrywając to, co sama zainteresowana wolałaby nie pokazywać. Krótki krój, chociaż modny, okazał się zgubny.

Charles Chaplin: Jego związki bulwersowały opinię publiczną
Lubił opowiadać, że karierę aktorską zaczął już jako pięciolatek – kiedy jego matka straciła głos w trakcie przedstawienia, młody Charlie Chaplin wyszedł na scenę i dokończył za nią występ, nagrodzony burzą oklasków przez zachwyconą publiczność.

"Pakt": nowy serial z plejadą gwiazd
Niedługo na wizji zadebiutuje seria, w której zobaczymy Magdalenę Cielecką, Marcina Dorocińskiego, Edwarda Linde-Lubaszenkę i Marcina Wojciechowskiego. Produkcja jest realizowana głównie w Warszawie, a jej premiera planowana jest jesienią tego roku. Zanim to się stanie, już teraz zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu "Paktu".

Jacek Borkowski: NIc nie jest w stanie zniszczyć jego szczęścia
Utalentowany, przystojny i inteligentny, jednak, jak sam przyznaje, nie cieszy się wśród widzów zbyt wielką sympatią.Powód? Na ekranie najczęściej wcielał się w postanie negatywne i niezbyt lubiane – jak chociażby Piotr Rafalski z „Klanu” czy Mariusz Pęczek w „Na Wspólnej”. Ale nie tylko dlatego.