SZUKAJ W SERWISIE:

 

PREMIERY

premierePoster


Waszym zdaniem: premiereYourOpinionStar1premiereYourOpinionStar2premiereYourOpinionStar3premiereYourOpinionStar4premiereYourOpinionStar5premiereYourOpinionStar6premiereYourOpinionStar7premiereYourOpinionStar8premiereYourOpinionStar9premiereYourOpinionStar10

Naszym zdaniem: premiereOurOpinionStar1premiereOurOpinionStar2premiereOurOpinionStar3premiereOurOpinionStar4premiereOurOpinionStar5premiereOurOpinionStar6premiereOurOpinionStar7premiereOurOpinionStar8premiereOurOpinionStar9premiereOurOpinionStar10

REPERTUAR KIN


Wpisz nazwę miasta:
 

MULTIMEDIA

ZAPOWIEDZI

Niestety!

Nie udało nam się znaleźć niczego na temat: Klucz Sary

 

Być może zainteresuje Cię:


Izabella Olejnik: Nie można oderwać od niej wzroku
Belka z Kabareciku Olgi Lipińskiej, kasjerka z „Misia” i mama nastoletniego Darka z serialu „Siedem życzeń”. Choć Izabella Olejnik nie została gwiazdą wielkiego formatu w polskim show-biznesie – ale też nigdy nie miała takich aspiracji – jej kreacje zapadły na długo w pamięci widzów. Uśmiechnięta, pełna optymizmu i, jak sama przyznaje, szczęśliwa. Ma w sobie coś, co sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku.

Ewa Pokas: Jedna z najbardziej tajemniczych aktorek
Jedna z najpiękniejszych – i najbardziej tajemniczych – polskich aktorek. Swego czasu głośno było o jej krótkim, acz nader burzliwym małżeństwie z Maciejem Zembatym – szkoda, że swoimi osiągnięciami zawodowymi nigdy nie zdołała przyćmić skandali z życia prywatnego.

"Skazane": kim jest Marianna Zydek - gwiazda serialu Polsatu?
Artystka miała okazję zagrać z wieloma cenionymi aktorami, lecz dopiero teraz zaczyna robić prawdziwą karierę. Ten rok był dla niej wyjątkowo owocny. Kim jest Marianna Zydek? Czy właśnie teraz obserwujemy narodziny nowej sławy polskiego filmu?

"M jak miłość": Madzia umrze tuż przed ślubem?
Olek i Magda planują romantyczny ślub, ale ich historii wcale nie musi zakończyć się happy-endem. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Marszałkówna trafi do szpitala i znów będzie walczyć o życie! Czy lekarzom uda się ją uratować?

TOP 10: Najlepsze filmy z Tomem Hanksem
Bez wątpienia Tom Hanks należy dziś do ścisłej elity najlepszych aktorów Hollywood. Jego kariera to pasmo sukcesów uwieńczonych między innymi dwoma Oscarami, czterema Złotymi Globami, jedną statuetką Emmy oraz Srebrnym Niedźwiedziem. 59-letni dziś aktor na stałe zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii kinematografii, a jego role już na zawsze pozostaną w pamięci widzów. Które filmy z udziałem Toma Hanksa należy jednak uznać za najlepsze?

Goldie Hawn i Kate Hudson - matka i córka srebrnego ekranu
Goldie Hawn, która skończyła właśnie 70 lat, na ekranie nie pojawia się już od dłuższego czasu. Wycofała się w cień, ale bez żalu, ustępując miejsca swojej córce, Kate Hudson, która robi wszystko, by dorównać sławnej mamie.


''Gorączka'': Tajemnicza śmierć Barbary Grabowskiej
Miała przed sobą niezwykle obiecującą przyszłość – piękna, młoda, zdolna, a w dodatku doceniona przez krytykę na zagranicznym festiwalu filmowym. Los jednak nie był dla niej łaskawy. Na ekranie pokazywała się rzadko, gdyż wolała związać swoją karierę z krakowskim Teatrem Starym.

"Chosen": Rose McGowan przeszła przerażającą metamorfozę
Kontrowersyjna aktorka zabiera głos w ważnej sprawie. Dlaczego postanowiła diametralnie zmienić wygląd?

"Druga szansa": Nowe wcielenie Małgorzaty Kożuchowskiej
Do tej pory aktorka była utożsamiana z sympatycznymi żonami. Jak sprawdzi się w roli drapieżnej menadżerki gwiazd?

Tak nas oszukują magicy z Hollywood! Wielkie hity ''na golasa''
Nie ma chyba kinomana, który nie ekscytowałby się efektami specjalnymi we współczesnych filmach. Niewiele osób wie, jak wyglądają superprodukcje odarte z efektów wygenerowanych przez specjalistów. Żyjemy w epoce obrazu i jesteśmy przyzwyczajeni do soczystych zdjęć z Instagrama, które przecież niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Dlatego z efektów specjalnych i postprodukcji, korzystają wszyscy filmowcy, nawet dokumentaliści.

Ken Russell: Nie uznawał żadnych świętości
Znienawidzony przez cenzurę i co bardziej pruderyjnych widzów. Ken Russell – reżyser enigmatyczny i ekscentryczny, kontrowersyjny, nieuznający żadnych świętości.