ycipk-r1c9zi

20-letni raper podbija Amerykę. W Łodzi wystąpi z Nicki Minaj!

Podczas najnowszej trasy koncertowej Nicki Minaj użyczy sceny wschodzącej gwieździe amerykańskiego rapu - Juice WRLD. Artyści połączą siły w europejskiej odsłonie występów pod nazwą "Queen”. Łódzki koncert będzie pierwszą wizytą obojga raperów w naszym kraju. Juice WRLD podbija obecnie Amerykę, a swoim największym hitem "Lucid Dreams” zdobył już miliony fanów na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
20-letni raper podbija Amerykę. W Łodzi wystąpi z Nicki Minaj!
(Materiały prasowe)
ycipk-r1c9zi

Jego debiutancki album "Goodbye & Good Riddance” wydany w maju ubiegłego roku niemal natychmiast osiągnął status złotej płyty i trafił do pierwszej dziesiątki notowań Billboard. Jako jeden z trzech raperów przekroczył barierę miliarda wyświetleń na platformach streamingowych w 2018 roku, zaraz obok Drake’a i XXXTENTACION.

Największe hity Juice WRL "Lucid Dreams”, "Armed & Dangeres” czy "All Girls Are The Same” osiągnęły setki milionów wyświetleń, pozycjonując tym samym artystę na wysokim miejscu międzynarodowych notowań. Wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu, to zaledwie 20-latek, który na swoim koncie ma już podpisane kontrakty ze znaczącymi wytwórniami.

ycipk-r1c9zi

- Staram się tworzyć muzykę, aby pomagać ludziom w tym, co muszą przechodzić i czego sam doświadczyłem. To jest uczciwe. W szkole średniej, a nawet wcześniej byłem dobry we freestyle'u. Zacząłem rapować i nagrałem kilka kawałków bez większego znaczenia. Pomyślałem "czemu nie dodać trochę serducha w to co robię?” - wyjaśnia Juice WRLD.

Swoją twórczość określa jako alternatywny rap, a nazwę Juice WRLD zaczerpnął z filmu o legendzie Tupacu. Jest to część nazwy fryzury (Juice Cut), którą sam kiedyś nosił. Wielokrotnie porównywany do Post Malone, Juice WRLD wyruszy za miesiąc w europejską trasę, aby towarzyszyć na koncertach Nicki Minaj. Artyści będą dzielili scenę również w łódzkiej Atlas Arenie.

- Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona faktem, że dołącza do mnie - podkreśla Nicki Minaj

Głośny koncert Nicki Minaj i Juice WRLD w Łodzi, który będzie jednym z pierwszych na europejskiej trasie, odbędzie się 24 lutego w Atlas Arenie. Bilety na wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

ycipk-r1c9zi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-r1c9zi

ycipk-r1c9zi
ycipk-r1c9zi