Trwa ładowanie...
d1rggmv
29-01-2014 19:03

20 nowych zdjęć z "Obrońców skarbów"

Share
d1rggmv

Producenci przedstawili 20 nowych fotosów z "Obrońców skarbów" ("The Monuments Men") w reżyserii i z udziałem George'a Clooneya.

Swój najnowszy projekt Clooney oparł na powieści Roberta M. Edsela "Obrońcy dzieł sztuki" ("The Monuments Men: Allied Heroes, Nazi Thieves and the Greatest Treasure Hunt in History"). Jej bohaterami są zwerbowani przez rząd USA poszukiwacze dzieł zagrabionych przez nazistów w czasie II wojny światowej. W grupie znaleźli się historycy sztuki, kuratorzy i dyrektorzy placówek muzealnych.

Gwiazdor nie tylko stanął za kamerą jako reżyser i współscenarzysta, ale również przed nią - jako aktor. Partnerują mu Matt Damon, Bill Murray, John Goodman, Bob Balaban, Jean Dujardin, Hugh Bonneville i Cate Blanchett.

Fotosy, które zostały zebrane tutaj, przedstawiają bohaterów zarówno na salach wykładowych i w magazynach, jak i wśród wojennej zawieruchy. Producenci nie zapomnieli o prezentacji kilku ujęć z samego planu - można na nich zobaczyć Clooneya i jego współscenarzystę Granta Heslova w czasie prób z aktorami i sprawdzania nagranego materiału.

Do polskich kin "Obrońcy skarbów" mają dotrzeć 28 lutego.

d1rggmv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rggmv
d1rggmv