Trwa ładowanie...
heath ledger
22-01-2010 15:04

22 stycznia wieczór z Heathem Ledgerem w Polsacie

22 stycznia wieczór z Heathem Ledgerem w PolsacieŹródło: Polsat
d1706ql

22 stycznia, w rocznicę śmierci Heatha Ledgera Polsat pokaże filmy z jego udziałem: „Zjadacz grzechów” (godz.22:00) i „Candy” (00:15).

„Zjadacz grzechów” to znakomity thriller z Heathem Ledgerem w roli głównej. Zbuntowany młody ksiądz, Alex Bernier (Ledger), prowadzi prywatne śledztwo w sprawie śmierci swego mentora. Trafia na ślad tajemniczego zakonu, który od wieków istnieje w Kościele Katolickim. Trop prowadzi do nieśmiertelnego Zjadacza Grzechów. W trakcie niezwykłego rytuału przejmuje on na siebie grzechy ludzi, których Kościół ekskomunikował i wyrzucił poza nawias.

Zmęczony brzemieniem zła, które dźwiga, Zjadacz Grzechów marzy o śmierci. Kto jednak przejmie na siebie jego grzechy, zapewniając mu wieczny spokój? Kto podejmie się pełnić rolę nowego Zjadacza Grzechów i wstąpi do zakonu? Ojciec Alex uparcie dąży do poznania prawdy, stawiając czoła wysłannikom zła. A stawką w tej grze jest przeznaczenie... bardziej przerażające od samej śmierci...

d1706ql

„Candy” to dramat z Heathem Legderem i jedna z najciekawszych jego ról. Dan (Heath Ledger), początkujący poeta, zakochuje się ze wzajemnością z pochodzącej z dobrego domu Candy (Abbie Cornish)
. Rodzice dziewczyny są przeciwni związkowi jedynaczki z ubogim chłopakiem. Ich obawy okazują się uzasadnione. Dan w poszukiwaniu weny często nadużywa narkotyków. Pod wpływem ukochanego po heroinę sięga również Candy.

Oboje szybko pogrążają się w zgubnym nałogu i zaczyna im brakować pieniędzy. Rosnących potrzeb nie jest również w stanie zaspokoić zaprzyjaźniony chemik (Geoffrey Rush), który od czasu do czasu wspiera znajomych niewielką sumą lub darmową działką narkotyku. W końcu Candy, by zdobyć pieniądze zaczyna się prostytuować. Film australijskiego reżysera to opowieść o staczaniu się na dno pary narkomanów, ich miłości niszczonej przez nałóg i próbach walki z nim. Za kanwę scenariusza posłużyła na poły autobiograficzna, wydana w 1997 r. powieść Luke'a Daviesa.

Jedną z głównych ról zagrał Heath Ledger, jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, który zmarł w zeszłym roku...

Zobacz także:

d1706ql

**[

SZOKUJĄCE ZAROBKI GWIAZD TVP ]( http://film.wp.pl/tyle-zarabiaja-w-tvp-6025284410012289g ) [

ONA URODZI DZIECKO BRATU! ]( http://film.wp.pl/tila-tequila-urodzi-dziecko-swojego-brata-6025284087915137g ) [

CO SIĘ STAŁO Z JEJ PIERSIAMI? ]( http://film.wp.pl/historia-znikajacych-piersi-sylwii-gliwy-6025284349604993g ) [

ANIA MUCHA: OD LOLITKI DO SEKSBOMBY! ]( http://aleseriale.pl/gid,5832,img,218340,fototemat.html ) **

d1706ql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1706ql