Trwa ładowanie...
d1965lo

4, 8, 15, 16, 23, 42 - zapamiętajcie te cyfry

Share
d1965lo

Oj, wiele, wiele miesięcy przyszło nam czekać na ten serial. Kolekcjonerzy naszego pisma bez trudu znajdą zapowiedź tego wydania DVD w jednym z naszych poprzednich numerów. Niestety, premierę "Zagubionych" wciąż przekładano. Można by mnożyć tu dowcipy, że jej data "zagubiła się" itp. Ważne, że w końcu jest.

Premiera w TVP1 drugiego sezonu "Lost" okazała się wreszcie wystarczającym bodźcem dla polskiego dystrybutora, by wydać pierwszy sezon na DVD. I teraz ci, którzy nieopatrznie przegapili któryś z odcinków wyświetlanych na AXN i w TVP1 mogą nadrobić braki - obejrzeć wszystkie przygody grupki rozbitków na bezludnej wyspie, którzy usiłują w tak nadzwyczajnych okolicznościach przyrody na nowo poukładać sobie życie.

A wyspa jest dość specyficzna - drzewa się ruszają, białe niedźwiedzie biegają po dżungli, a szepty rozlegają się w najdziwniejszych miejscach i momentach. Również rozbitkowie to chodzące zagadki - każdy ma za sobą długą i skomplikowaną przeszłość, która powoli z odcinka na odcinek zostaje nam ukazana. Ale zawsze (to absolutnie żelazna zasada tego serialu) każda odpowiedź na pytanie dręczące widzów przynosi z sobą kilka następnych pytań. Nie liczcie więc na to, że czegoś dowiecie się do końca i na pewno. Ta wyspa i ci ludzie to wór z zagadkami, który nie ma dna.

Nie zmienia to faktu, że serial ten to naprawdę rewelacyjna rozrywka i jego wydanie na DVD (zwłaszcza jeśli nie zaliczyliście go w telewizji) to najprostsza metoda na kilkudniowy zanik funkcji społecznych - przestaniecie spotykać się z ludźmi, rozmawiać z nimi, przejmować się nimi. Ważniejsze będą losy bohaterów "Lost" i tajemnicza wyspa.

d1965lo

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1965lo
d1965lo