Trwa ładowanie...
d2icfx1

40 lat minęło

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2icfx1

„This is 40” to amerykańska komedia z 2012 roku. Obraz wyreżyserował Judd Apatow, który jest także autorem scenariusza i producentem. Film jest spin-offem innego filmu Apatowa z 2007 roku pt. „Wpadka”. Za produkcje odpowiadają Judd Apatow, Clayton Townsend oraz Barry Mendel.

Kontynuacja „Wpadki” opowiada o tym co się zmieniło w życiu Pete’a i Debbie. Pete aktualnie pracuje w biznesie muzycznym, a Debbie zajmuje się domem. Ciągle dochodzi między nimi do kłótni, ale jednocześnie nie mogą bez siebie żyć.

Produkcja została nakręcona latem 2011 roku, a amerykańska premiera nastąpi dopiero w grudniu 2012 roku, mimo, że początkowo miała odbyć się pół roku wcześniej. Wytwórnia zmieniła datę, by latem 2012 roku wypromować inny film, „Królewnę Śnieżkę i Łowcę”. Polska premiera przewidziana jest na luty 2013 roku. Polskim dystrybutorem jest UIP.

W filmie „This is 40” w rolach głównych zagrali: Paul Rudd jako Pete, Leslie Mann – Debbie, Melissa McCarthy, Megan Fox – Desi, Albert Brooks, John Lithgow – Oliver, Ryan Lee – Joseph, Jason Segel – Jason, Charlyne Yi – Jodi.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2icfx1
d2icfx1
d2icfx1