Trwa ładowanie...
26-04-2011 14:47

60 sekund na orzeźwienie filmowego świata

60 sekund na orzeźwienie filmowego świataŹródło: Pepsi
d1y2o7z
d1y2o7z

Ruszyła polska edycja globalnego projektu „Pepsi Films”! Teraz także w Polsce Pepsi przy współpracy z platformą filmową MoFilm poszukuje młodych i zdolnych filmowców, by pomóc im rozwinąć skrzydła i zaprosić do elitarnego grona twórców współpracujących na stałe z marką. To jednak nie wszystko - autorzy najbardziej oryginalnych zgłoszeń otrzymają granty finansowe, a ich prace zostaną zaprezentowane podczas tegorocznego festiwalu Era Nowe Horyzonty. Co trzeba zrobić? Wystarczy odpowiedzieć na jeden z trzech zadanych przez Pepsi tematów, wysyłając 60-sekundowy film prezentujący zupełnie nowe, niekonwencjonalne spojrzenie na świat.

Pepsi zawsze wspierała młodych ludzi, wierząc w ich kreatywność, pasję, własny styl i pomysły, które są w stanie orzeźwiać świat. Również tym razem, w poszukiwaniu młodych talentów, Pepsi organizuje serię konkursów pod hasłem „Pepsi Films”, które mają na celu wyłonić zdolnych, aspirujących filmowców o świeżym spojrzeniu, oszlifować ich talent i umożliwić współpracę przy reklamowych projektach Pepsi.

Jesteś młody i kreatywny? Marzysz o karierze w przemyśle filmowym i rozwijaniu swoich umiejętności? Jesteś przyszłym operatorem, scenarzystą lub reżyserem, masz głowę pełną niesamowitych pomysłów i chciałbyś już teraz pokazać wszystkim, na co Cię stać? A może chciałbyś uatrakcyjnić swoje portfolio lub CV? Jeśli tak, to „Pepsi Films” jest właśnie dla Ciebie!

Co zrobić, by wygrać i objawić swój talent? Oprócz ukończonych 16 lat i wiary we własne możliwości – przekonać do nich jury. Jak? Tworząc krótką, 60-sekundową filmową odpowiedź na jedno, dwa lub nawet trzy orzeźwiające wyzwania: Orzeźwij...siebie samego! Odciśnij swoje piętno! Jestem sławny!

Umieszczając swoje zgłoszenie na platformie konkursowej MoFilm w zakładce: http://www.mofilm.com/competitions/pepsifilms, każdy uczestnik automatycznie dołącza do grona młodych filmowców, których prace będą rywalizować o nagrody. Pepsi nie stawia tu prawie żadnych formalnych ograniczeń – można słać dowolną ilość propozycji na wszystkie wyzwania. Choć w ten sposób indywidualne szanse na wygraną wzrastają, w ostatecznej rozgrywce będą liczyły się jednak POMYSŁY najbardziej kreatywne, świeże i… orzeźwiające.

d1y2o7z

Spośród uczestników zostanie wyłonionych dziewięciu laureatów - po trzech z każdego zadanego przez Pepsi tematu. Czekają na nich nagrody finansowe w wysokości odpowiednio 10.000$, 2.000$ oraz 500$, a ich prace zostaną zaprezentowane w trakcie festiwalu Era Nowe Horyzonty. Tam właśnie, spośród trzech najlepszych finalistów każdego wyzwania, zostanie wybrany główny zwycięzca konkursu, który przy wsparciu ze strony profesjonalnych mentorów oraz z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i budżetu produkcyjnego w wysokości 20.000$, będzie miał szansę zrealizować orzeźwiający projekt Pepsi.

„Pepsi Films” to siedem międzynarodowych konkursów w 2011 roku, w których rywalizują krótkie 60-sekundowe formy filmowe. Każdy z konkursów otwiera uczestnikom drogę do świata młodych twórców filmowych w ramach unikatowej współpracy Pepsi z platformą MoFilm. Już w tej chwili można oglądać pomysły laureatów zakończonego konkursu w Hiszpanii.

Z kolei pod koniec kwietnia na festiwalu filmowym Tribeca w Nowym Jorku zostaną pokazane zwycięskie filmy z amerykańskiej edycji „Pepsi Films”, której tematy koncentrowały się wokół młodości, radości życia i światowego pokoju.

Teraz także polscy młodzi filmowcy mogą podzielić się globalnie swoim talentem i finalnie dołączyć do międzynarodowej grupy 20 najbardziej kreatywnych i oryginalnych Twórców Filmowych. To właśnie oni będą mogli wpisać w CV i zaznaczyć w portfolio etap współpracy ze znaną światową marką.

d1y2o7z

A jeśli nie powiedzie Ci się w polskiej edycji „Pepsi Films”, możesz zawsze uczestniczyć w konkursie chińskim, brazylijskim, włoskim czy też indyjskim. Jest szansa, że czerwone dywany Międzynarodowego Festiwalu w Szanghaju, Rio de Janeiro czy też Rzymu czekają właśnie na Ciebie!

O MoFilm

MoFilm jest platformą internetową zrzeszającą młodych, aspirujących filmowców z całego świata. Współpracuje z markami o globalnym zasięgu w celu odkrywania nowych talentów oraz kreowania innowacyjnych pomysłów związanych z filmem. Organizowane na łamach portalu konkursy umożliwiają zarówno dotarcie do grupy młodych talentów, jak również nieograniczony dostęp do wciąż rozbudowywanej bazy dzieł filmowych, które mogą być później rozpowszechniane przez Internet i urządzenia mobilne. Więcej informacji o MoFilm na www.mofilm.com

** [

FILM.WP.PL NA TWOJEJ ŚCIANIE. DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )**

d1y2o7z

** [

PAMIĘTACIE MAŁĄ NEL? NIE ZGADNIECIE KIM JEST DZISIAJ ]( http://film.wp.pl/co-slychac-u-malej-nel-6025274957063297g )**

** [

ZOBACZ JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK! ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )**

** [

ALE SCHUDŁY! TE GWIAZDY KIEDYŚ WYGLĄDAŁY FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/te-gwiazdy-w-sama-pore-wziely-sie-za-siebie-6026603049555073g )**

**[

WSTYDLIWA PRZESZŁOŚĆ KUBY WOJEWÓDZKIEGO ]( http://teleshow.wp.pl/wstydliwa-przeszlosc-kuby-wojewodzkiego-6021644318356609g )**

d1y2o7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y2o7z