Trwa ładowanie...
18-11-2011 07:33

Abradab i Grzegorz Markowski chcą być sobą i mieć 80 milionów

Abradab i Grzegorz Markowski chcą być sobą i mieć 80 milionówŹródło: Kino Świat
d3twbfd
d3twbfd

Do sieci trafił teledysk do wspólnego utworu Abradaba i Grzegorza Markowskiego. Numer "My nadal (chcemy być sobą)" powstał do filmu "80 milionów".

Raper oraz wokalista Perfectu wzięli na warsztat kawałek "Chcemy być sobą", którego kompozytorem jest Zbigniew Hołdys.

- Rockowość i hiphopowość są rzeczą drugorzędną - stwierdza Abradab. - Chodziło o to, by wspólnymi siłami stworzyć nową jakość opartą na pewnym kanonie polskiej muzyki. Możliwość zrobienia nowoczesnej wersji była dla mnie wyzwaniem, ale i wielką przyjemnością.

- "Chcemy być sobą" to wykrzyczana złość, bunt i energia - dodaje Markowski. - Utwór ten, podobnie jak "Autobiografia", stał się hymnem tamtych czasów i zajmuje szczególne miejsce w zespole Perfect.

d3twbfd

Reżyserią klipu zajął się Jacek Kościuszko, nominowany do Fryderyka za wideo do piosenki "Nie mogę Cię zapomnieć" Agnieszki Chylińskiej. Teledysk, zwierające fragmenty sensacyjnej produkcji Waldemara Krzystka, można obejrzeć poniżej.

"80 milionów" to pełna suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historia wyprowadzenia z wrocławskiego banku tytułowych 80 milionów przez młodych działaczy dolnośląskiej Solidarności. Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku "Ocean's Eleven". W obsadzie znaleźli się Filip Bobek, Marcin Bosak, Agnieszka Grochowska, Krzysztof Czeczot, Olga Frycz, Piotr Głowacki, Mirosław Baka, Sonia Bohosiewicz, Piotr Głowacki, Krzysztof Stroiński, Jan Frycz, Mariusz Benoit i Adam Ferency.

Obraz trafi do kin 25 listopada.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


d3twbfd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3twbfd