Trwa ładowanie...
d4rcd00

Agnieszka Jaskółka

Najnowsze informacje
2.9
(180 głosów)
Oceń:
Filmografia:
d4rcd00

Polska modelka, a także niezawodowa aktorka. Przez lata nie mieliśmy okazji o niej usłyszeć. W 1992 roku otrzymała rolę w filmie "Psy" Pasikowskiego, który miał być próbą rozliczenia z okresem PRL-u. Film wzbudził wiele kontrowersyjnych odczuć, jednak spotkał się z wielkim entuzjazmem widzów.

Jaskółka wcieliła się w rolę kochanki bohatera odgrywanego przez Bogusława Lindę, którego później zdradza z przyjacielem, którego odegrał Marek Kondrat. Jej rola spotkała się z ciepłym przyjęciem. Na XVII FPFF w Gdyni została nagrodzona, jako najlepsza aktorka drugoplanowa.

Po swoim debiucie nie wystapiła więcej w żadnym filmie. Ukończyła prawo, pracowała, jako modelka w Paryżu, L.A. i Chicago.

W 2009 roku powróciła do aktorstwa, zagrała w serialu "Teraz, albo nigdy", a następnie w filmie "Weekend", który jest debiutem reżyserskim Cezarego Pazury.

Agnieszka Jaskółka zawsze marzyła o tym, aby nauczyć się tańczyć, a "Taniec z gwiazdami" miał jej umożliwić to pod okiem profesjonalisty. Niestety taniec w jej wykonaniu i partnera nie zachwycił jury i widzów. Para pożegnała się z programem w drugim odcinku 12 edycji.

Jej nauczycielem tańca był Rafał Maserak. Posiada klasę "S" najwyższą międzynarodową kategorię taneczną. Brał udział w siedmiu edycjach programu i dwukrotnie wytańczył Kryształową kulę, najpierw z Anną Muchą a następnie z Julią Kamińską.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4rcd00
d4rcd00
d4rcd00