Trwa ładowanie...
08-08-2006 13:31

Alan Ball skompletował obsadę

Share
Alan Ball skompletował obsadę
d15y6g6

Aaron Eckhart, Toni Collette (na fot.) i Maria Bello wystąpią w pierwszym pełnometrażowym obrazie reżyserowanym przez Alana Balla.

Historia filmu oparta jest na powieści Alicii Erian "Towelhead". Akcja rozgrywa się w 1990 roku, podczas Wojny w Zatoce Perskiej. Główną bohaterką jest 13-letnia Jasira. Matka postanawia wysłać ją do konserwatywnego ojca, Libańczyka, mieszkającego w Teksasie.

Dziewczyna będzie musiała tam zmierzyć się nie tylko z surowym stylem życia rodzica, ale i z rasizmem ze strony amerykańskich rówieśników. Samotność i narastająca frustracja wywołuje w niej bunt, który objawia się w bardzo niebezpieczny sposób.

d15y6g6

W końcu popada w seksualną obsesję na punkcie sąsiada - rezerwisty, który na przemian okazuje jej uczucie i bezwzględnie ją wykorzystuje.

W roli młodej bohaterki wystąpi debiutantka Summer Bishil, a jej ojca zagra znany z "Sześciu stóp pod ziemią" Peter Macdissi. Zdjęcia ruszają w połowie września w Los Angeles.

Projekt sfinansuje Steven M. Rales. Ted Hope razem z Ralesem i Ballem zajmą się produkcją. Scott Rudin, Peggy Rajski i Anne Carey będą producentami wykonawczymi.

Alan Ball zdobył sławę jako autor scenariusza "American Beauty" oraz twórca serialu "Sześć stóp pod ziemią".

d15y6g6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15y6g6
d15y6g6