Trwa ładowanie...
d4m662f

Andy Dick w końcu się doigrał. Popularny komik oskarżony o napaść seksualną na ulicy. To nie jego pierwszy tego typu wybryk

8 lipca przed sądem stanie Andy Dick. Popularny amerykański komik i aktor został oskarżony o napaść seksualną i obmacywanie przypadkowej kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
52-letni komik wielokrotnie dopuszczał się molestowania
52-letni komik wielokrotnie dopuszczał się molestowania (Getty Images)
d4m662f

TMZ donosi, że do zdarzenia doszło 5 kwietnia tego roku w Los Angeles. To kolejny tego typu wybryk Andy'ego Dicka, który w październiku 2017 r. został wyrzucony z obsady "Raising Buchanan". Powodem okazały się oskarżenia o molestowanie seksualne na planie.

Komika wielokrotnie karano, m.in. za publiczne obnażanie się po kilku głębszych. Na fali zbliżającego się procesu amerykańskie media przypominają, że Andy Dick już wcześniej pozwalał sobie na skandaliczne traktowanie kobiet. I to na wizji.

d4m662f

W 2005 r. podczas show Comedy Central obmacywał biust zszokowanej Pameli Anderson. Seksbomba pozostała bierna, w przeciwieństwie do Courney Love, która po prostu przywaliła komikowi w twarz.

Z kolei w 2007 r. w programie Jimmy'ego Kimmela Dick bezceremonialnie zaczął obmacywać nogi Ivanki Trump. Tu reakcja była natychmiastowa – komik został wyproszony z programu. Filmik z zajścia poniżej:

Na razie nie jest jasne, czy kolejne oskarżenia odbiją się na karierze komika. Z danych portalu IMdB wynika, że w Andy Dick ma w najbliższych planach udział aż w pięciu filmach.

Getty Images

ZOBACZ TEŻ: jaka przyszłość czeka przyjaciela Weroniki Rosati?

d4m662f

Podziel się opinią

Share

d4m662f

d4m662f