Trwa ładowanie...
d41uoag
Megafon.pl
Aktualności

Angelina Jolie rozwodzi się z Bradem Pittem

Jedna z najsłynniejszych par Hollywood rozstaje się. Po 2 latach małżeństwa i 12 latach wspólnego życia Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód z Bradem Pittem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt, Angelina Jolie
Brad Pitt, Angelina Jolie (ONS.pl)
d41uoag

Informację o rozstaniu gwiazdorów potwierdził prawnik Jolie. - Decyzja została podjęta ze względu na dobro rodziny - poinformował Robert Offer. - Angelina nie będzie udzielać komentarzy i prosi o zachowanie prywatności jej i jej rodziny.

W pozwie jako powód rozstania podawane są różnice nie do pogodzenia. Mówi się jednak, iż 41-latka miała zastrzeżenia dotyczące metod wychowawczych Brada Pitta.

Artyści są rodzicami szóstki dzieci. Związali się w 2004 roku po romansie na planie komedii "Pan i pani Smith". Pobrali się w sierpniu 2014 roku. Ostatni raz małżonków widziano razem w lipcu na urodzinowym śniadaniu ich bliźniąt Knoksa i Vivienne.

d41uoag

Angelina Jolie to jedna z największych współczesnych gwiazd kina. Na koncie ma Oscara (za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki") i trzy Złote Globy. Rozgłos przyniosła jej kreacja Lary Croft w filmach na podstawie gry "Tomb Rider". Największym komercyjnym sukcesem Amerykanki była kreacja w baśni "Czarownica". Produkcja Disneya zarobiła ponad 750 milionów dolarów na całym świecie. Ostatnio 41-latka chętnie staje też za kamerą. Najnowszy wyreżyserowany przez nią film to "Nad morzem", w którym wystąpiła wraz z Bradem Pittem.

Brad Pitt to gwiazdor filmów "Podziemny krąg", "Siedem", "Wywiad z wampirem", "Zdrada", "Troja", "Babel", "Ocean's Eleven", "Bękarty wojny", "World War Z", "Moneyball" czy "Big Short".

d41uoag

Podziel się opinią

Share

d41uoag

d41uoag