Trwa ładowanie...

Ania Mucha kłóci się z Egurrolą

Share
Ania Mucha kłóci się z EgurroląŹródło: TVN
d4f38r7

[

]( http://www.efakt.pl )
Długo nie trzeba było czekać. Diabelski charakter Anny Muchy (29 l.) daje się we znaki innym jurorom "You Can Dance - Po prostu tańcz".

d4f38r7

Aktorka ledwo zaczęła pracę w show, a już jest po pierwszej awanturze z Agustinem Egurrolą (36 l.). O tajemnicach nowej odsłony programu TVN opowiedział Faktowi Michał Piróg (30 l.). – Jesteśmy już po pierwszej awanturze z Anką – wzdycha ciężko choreograf. – Co prawda to nie ja się z nią pokłóciłem tylko Agustin, ale było ostro – dodaje. Żywioł w czystej postaci, nieprzewidywalność, cięty język i perlisty śmiech. To znaki rozpoznawcze Anny Muchy. Jak widać, z okiełznaniem nowej jurorki „You Can Dance” dotychczasowi jurorzy programu będą mieli nie lada problem.

Do tej pory to właśnie Piróg był najbardziej wyrazistą postacią jury. Przez jego bezlitosne komentarze niejeden adept tańca wychodził z castingu zapłakany i rozbity psychicznie. Teraz najbardziej pyskatą osobą może się okazać Mucha. – Anka to kompletna „krejzolka”. Potrzeba czasu, by mogła się z nami zgrać – opowiada Michał. – Ile? Nie wiem, może nawet kolejne cztery sezony – mówi z lekką złośliwością.

Dotychczas Piróg i Egurrola pracowali z Weroniką Marczuk-Pazurą (37 l.), która odgrywała rolę osoby łagodzącej spory. Teraz, gdy jej zabrakło, program przybrał zupełnie inny charakter. – Ania nie będzie miała łatwego zadania – nie pozostawia złudzeń Michał. – Co prawda od razu weszła w swoją rolę, ale muszę powiedzieć, że teraz „You Can Dance” to zupełnie inny program – mówi.

Widzowie będą mogli się o tym przekonać dopiero od marca, kiedy obejrzą relacje z trwających teraz castingów oraz późniejsze relacje na żywo. Ale Egurrola i Piróg już wiedzą, że z Muchą nie będą mieli łatwiej przeprawy...

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">15 razy Anna Mucha. Zobacz galerię zdjęć!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4f38r7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f38r7
d4f38r7