Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
16-01-2017 12:09

Anna Przybylska – wiemy, które gwiazdy nie wcielą się w postać zmarłej aktorki

Trwają poszukiwania odtwórczyni roli Anny Przybylskiej w filmowej biografii zmarłej aktorki. Według doniesień mediów z wyścigu o angaż w produkcji odpadły główne faworytki – Anna Mucha oraz Olga Bołądź. Twórcy obrazu chcą, by postać Przybylskiej zagrał ktoś o mniej znanym nazwisku. Rozważa się nawet zatrudnienie amatorki.

Anna Przybylska – wiemy, które gwiazdy nie wcielą się w postać zmarłej aktorkiŹródło: Facebook.com
dz7or74
dz7or74

Przygotowania do rozpoczęcia prac nad filmem o Annie Przybylskiej ruszyły pełną parą. Twórcy obrazu wciąż szukają odpowiedniej kandydatki do wcielenia się w główną rolę. Od kilku tygodni głośno mówiło się o tym, że angaż w kinowej biografii aktorki mogłyby otrzymać Olga Bołądź oraz Anna Mucha. Teraz „Super Express” podaje, że obie te kandydatury zostały odrzucone.

Autorzy filmu „Gwiazda” (bo tak brzmi tytuł tego projektu) zdecydowali, że Annę Przybylską zagra osoba o mało znanym nazwisku. W pierwszej kolejności mają być przesłuchiwane aktorki, które same zgłosiły się do reżysera – Radosława Piwowarskiego. Twórcy produkcji rozważają również przyjrzenie się studentkom ze szkół teatralnych z Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Możliwe jest, że angaż otrzyma aktorka amatorska.

Ostateczne castingi do głównej roli odbędą się jeszcze w tym miesiącu. Radosław Piwowarski zdradził ostatnio w rozmowie z „Życiem na gorąco”, że drzwi na casting są otwarte dla każdego. Przypomnijmy, że niedawno media donosiły o podjęciu współpracy reżysera z córką Anny Przybylskiej – Oliwią. Czternastolatka ma podobno wcielić się w swoją mamę w scenach ukazujących główną bohaterkę jako dorastającą dziewczynę.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy film o Annie Przybylskiej mógłby trafić na ekrany kin.

dz7or74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz7or74