Trwa ładowanie...
d48elm8

Aquaman największym hitem od DC?

Niedawno wytwórnia Warner Bros podzieliła się z fanami plakatem reklamującym najnowszy film o wyczynach Aquamana. Kilka dni później podczas Comic-Con w San Diego opublikowana zwiastun tej produkcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aquaman
Aquaman (Materiały prasowe)
d48elm8

Kim jest Aquaman

Aquaman to syn człowieka i królowej Atlantydy, który posiada nadprzyrodzone moce. Potrafi kierować działaniem morskich stworzeń oraz władać wodą. Jego historia nie jest jeszcze szerzej znana. Więcej o jego dzieciństwie i pochodzeniu z pewnością zdradzi najnowsza produkcja DC. W filmie tytułowy Aquaman podejmie walkę o objęcie władzy w Atlantydzie, legendarnym podmorskim królestwie. Nie będzie to jednak proste. Królem tej krainy obwołał się właśnie przyrodni brat Aquaman, Orm. Jego pragnieniem jest zemsta na ludziach lądu, którzy zanieczyszczają wodny świat. Rozerwany między dwoma światami Aquaman musi bardzo szybko podjąć niełatwą decyzję. W walce o władzę pomoże mu m.in. Mera, legendarna wiedźma i wojowniczka. Władca mórz wystąpił dotychczas w dwóch głośnych produkcjach filmowych: „Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości” oraz „Liga Sprawiedliwości

Obsada filmu „Aquaman”

W rolę tytułowego herosa wcieli się Jason Momoa. Aktor znany głównie z roli Khala Drogo w serialu „Gra o Tron”. Jego pomocniczkę Merę zagra Amber Heard. Na ekranie zobaczymy również Nicole Kidman (Atlanta), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Patrick Wilson (Orm) i wielu innych znanych aktorów.

d48elm8

Film wejdzie na ekrany kin w grudniu

Polska premiera filmu „Aquaman” zapowiadana jest na 21 grudnia. W ostatnich latach głośne produkcje coraz częściej pojawiają się na ekranach kin tuż przed świętami. W grudniu debiutowały min. VIII i IX epizod Gwiezdnych Wojen. W tym roku głośną premierą, oprócz „Awuamana”, będzie film „Mary Poppins powraca”. W najnowszym dziele wytwórni Disney zobaczymy gwiazdy takie jak Emily Blunt, Meryl Streep czy Colin Firth.

Najnowszy zwiastun filmu „Aquaman”

d48elm8

Podziel się opinią

Share

d48elm8

d48elm8