Trwa ładowanie...
d4fk0jk
Megafon.pl
Aktualności

"Autopsja Jane Doe": Brian Cox i Emile Hirsch badają tajemnicę śmierci Jane Doe

W sieci pojawił się zwiastun therillera "Autopsja Jane Doe" ("The Autopsy Of Jane Doe"), w którym w głównych rolach występują Brian Cox i Emile Hirsch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Autopsja Jane Doe": Brian Cox i Emile Hirsch badają tajemnicę śmierci Jane Doe
(Materiały prasowe)
d4fk0jk

Bohaterami filmu będą ojciec i syn (Brian Cox i Emile Hirsch), którzy pracują razem jako patolodzy. Pewnego dnia trafiają na trudny przypadek Jane Doe - młodej, urodziwej kobiety, która została zamordowana. Kolejne kroki w śledztwie nie tylko przybliżają biegłych do odkrycia zagadki śmierci Jane, ale i innych, zaskakujących tajemnic.

- To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu - zapowiada dystrybutor. - Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo.

d4fk0jk

Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

André Ovredal stanął za kamerą horroru. Autorami scenariusza są Ian Goldberg i Richard Naing. Premiera została wyznaczona na 20 grudnia.
Do naszych kin obraz trafi 6 stycznia.

d4fk0jk

Podziel się opinią

Share

d4fk0jk

d4fk0jk