Trwa ładowanie...
d2a3wp6
Megafon.pl
Aktualności

"Autopsja Jane Doe": Brian Cox i Emile Hirsch badają tajemnicę śmierci Jane Doe

W sieci pojawił się zwiastun therillera "Autopsja Jane Doe" ("The Autopsy Of Jane Doe"), w którym w głównych rolach występują Brian Cox i Emile Hirsch.
Share
"Autopsja Jane Doe": Brian Cox i Emile Hirsch badają tajemnicę śmierci Jane Doe
Źródło: Materiały prasowe
d2a3wp6

Bohaterami filmu będą ojciec i syn (Brian Cox i Emile Hirsch), którzy pracują razem jako patolodzy. Pewnego dnia trafiają na trudny przypadek Jane Doe - młodej, urodziwej kobiety, która została zamordowana. Kolejne kroki w śledztwie nie tylko przybliżają biegłych do odkrycia zagadki śmierci Jane, ale i innych, zaskakujących tajemnic.

- To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu - zapowiada dystrybutor. - Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo.

d2a3wp6

Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

André Ovredal stanął za kamerą horroru. Autorami scenariusza są Ian Goldberg i Richard Naing. Premiera została wyznaczona na 20 grudnia.
Do naszych kin obraz trafi 6 stycznia.

d2a3wp6

Podziel się opinią

Share
d2a3wp6
d2a3wp6