Trwa ładowanie...
d3gs9k3

Baad el Mawkeaa

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3gs9k3

„After the Battle” (tytuł oryginalny - Baad el Mawkeaa) to egipsko-francuski dramat polityczno-historyczny z 2012 roku. Jego reżyserii podjął się Yousry Nasrallah. Film był w 2012 roku nominowany do Złotej Palmy na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. W filmie w rolach głównych zagrali: Nahed El Sebaï, Bassem Samra oraz Menna Shalabi.

Mahmoud był kiedyś członkiem jednej z osławionych grup zbrojnych, które zostały zmuszone przez rząd egipski do przeprowadzania brutalnych ataków na protestujących na Placu Tahir 2 lutego 2011 roku. Mahmoud po tym zdarzeniu stracił pracę, został poddany biciu i poniżającemu traktowaniu, oraz wreszcie ostracyzmowi przez jego własną społeczność, która żyje w pobliżu piramid.

Mahmoud i jego rodzina są zrozpaczeni, gdy pewnego dnia mężczyzna poznaje Reem, młodą Egipcjankę, do tego rozwódkę o nowoczesnym podejściu do życia, która pracuje w reklamie. Reem jest żarliwym ekologiem, która mieszka w bogatej dzielnicy. Ich spotkanie zmienia ich życia na zawsze.

Baad el Mawkeaa
Tytuł oryginalny

Baad el Mawkeaa

Gatunek

dramat, historyczny, polityczny

Kraj produkcji

Francja

Rok produkcji

2012

Czas trwania

116 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gs9k3
d3gs9k3
d3gs9k3