Trwa ładowanie...
d3cz1na
Aktualności

"Baranek Shaun. Film": Rok owcy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Baranek Shaun. Film": Rok owcy
(East)
d3cz1na

Kiedy w II w p.n.e. Chińczycy tworzyli swój kalendarz, nie mogli wiedzieć, że to nie owce a barany zrobią furorę. Gdyby jednak cofnąć czas to baran, a może nawet *"Baranek Shaun", dołączyłby do grona 12 wybranych zwierząt, tworzących chińskie zodiaki. Stałby wtedy dumnie obok smoka, królika, tygrysa, bawołu, szczura, świni, psa, koguta, konia, węża oraz małpy i otaczał wełną cały świat.*

Niebawem rozpocznie się chiński rok owcy. Będzie trwał od 19 lutego 2015 do 7 lutego 2016 r. Pierwszym znakiem zbliżania się daty rozpoczęcia nowego rozdziału w chińskiej astrologii będzie również baranek, Baranek Shaun, który zawita do kin 13 lutego.

W chińskim zodiaku owca jest opiekunem sztuki i artystów, czuwa nad nowymi kierunkami w muzyce, modzie, kulturze. Z tego też powodu najważniejsza w nadchodzącym roku owcy będzie wyobraźnia. Tej Barankowi Shaunowi nie brakuje… Owca w chińskim kalendarzu symbolizuje również harmonię i relaks. W harmonii z naturą i swoimi towarzyszami z farmy, w pełni zrelaksowany Shaun udowodni, że nie mówiąc ani słowa, można stać się bohaterem farmy i idolem milionów widzów.

d3cz1na

Film w kinach od 13 lutego

d3cz1na

Podziel się opinią

Share
d3cz1na
d3cz1na