Trwa ładowanie...

''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Zdradzamy sekrety produkcji [wideo]

''Battleship: Bitwa o Ziemię'': Zdradzamy sekrety produkcji [wideo]Źródło: Universal Pictures
d1l2bqc
d1l2bqc

Wraz z polskim dystrybutorem filmu "Battleship: Bitwa o Ziemię", firmą UIP, prezentujemy kolejne dwa klipy przedstawiające pracę za kulisami wysokobudżetowej i pełnej widowiskowej akcji produkcji.

"Battleship: Bitwa o Ziemię", o budżecie przekraczającym 200 milionów dolarów, to skrzyżowanie filmu wojennego i science fiction, które opowiada historię międzynarodowej floty, wplątanej w potężnych rozmiarów bitwę z kosmitami. Przybyli oni na Ziemię z misją odkrycia i zagospodarowania źródła energii pod jednym z oceanów pokrywających naszą planetę, jednak krótko po lądowaniu ich zamiary zostały zdemaskowane przez oddziały marynarki morskiej. Konfrontacja okazuje się nieunikniona.

Zobacz, jak wyglądał pierwszy dzień na planie filmu "Battleship: Bitwa o Ziemię":

Inspiracji do filmu dostarczyła wojenna gra planszowa stworzona przez firmę Hasbro. Opracowana w roku 1967 przez Miltona Bradleya, popularna gra znana jest w Polsce jako "Statki". Zadaniem graczy jest zidentyfikowane położenia okrętów wojennych przeciwnika, umieszczonych na planszach w formie siatki. Odgadnięcie współrzędnych całego statku równoznaczne jest z jego zatopieniem.

Za kulisami sceny meczu piłkarskiego, czyli jak Amerykanie pojmują _soccer_:

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 20 kwietnia.

d1l2bqc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l2bqc