Trwa ładowanie...
d4b4n6l

Beastie Boys inspirują ''Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beastie Boys inspirują ''Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy''
d4b4n6l

Beastie Boys przyczynili się do powstania jednego z bohaterów z nadchodzącego obrazu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy".

W nowym filmie z sagi poznamy postać Ello Asty (piąty album Beastie Boys nosił tytuł "Hello Nasty"). Bohater, który jest pilotem, nosi hełm z napisem "Born to Ill", który ma nawiązywać do debiutu hiphopowej formacji "Licensed to Ill". Zdjęcie Ello Asty można zobaczyć tutaj.

Przypomnijmy, że akcja obrazu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" rozgrywać się będzie 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi". W nowej części kosmicznej opowieści do swoich ról wracają Mark Hamill, Harrison Ford i Carrie Fisher, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong'o, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders i Max von Sydow. Dzieło wyreżyserował J.J. Abrams, który również - razem z Lawrence'em Kasdanem - napisał scenariusz. Muzyką zajął się John Williams, a zdjęciami Daniel Mindel.

Do kin film trafi 18 grudnia.

Ostatnim wydawnictwem Beastie Boys jest longplay "Hot Sauce Committee Part Two" z maja 2011 roku.

d4b4n6l

Podziel się opinią

Share

d4b4n6l

d4b4n6l