Trwa ładowanie...
d3wxbv3
Aktualności

Będą kolejne 'Spider-Many'

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Będą kolejne 'Spider-Many'
d3wxbv3

Jeden z nowych szefów wydawnictwa Marvel, Kevin Feige zdradził w wywiadzie dla MTV że trzecia, zapowiedziana na 2007 roku część przygód Człowieka Pająka wcale nie będzie ostatnią z serii.<br/ >
- ‘Filmów o Spider-Manie będzie znacznie więcej. Już teraz mamy cały stos pomysłów na kolejny film o jego przygodach. Wszystko dzięki obfitości historii zawartych w komiksach. Moglibyśmy kręcić coraz to nowe przygody Człowieka Pająka przez kolejne 20 lat, w końcu bazujemy na historii którą tworzymy już pół wieku.

Przedstawiciela Marvela zapytano również o jedną z najważniejszych kwestii dotyczących nowego filmu czyli o jego obsadę. Na tym polu Kevin Feige nie wypowiadał się już tak jasno. Jego odpowiedz była tajemniczy i dość enigmatyczna. Tymczasem wiemy że odtwórcy głównych bohaterów w najnowszej serii ‘Spider-Man’ zapowiadali że trzecia część będzie ostatnią z ich udziałem.

PIERWSZA GALERIA ZDJĘĆ 'SPIDER-MANA III'
Niedawno okazało się że Tobey Maguire, Kirsten Dunst i James Franco, czyli odtwórcy głównych bohaterów w filmie będą musieli powrócić na jego plan "Spider-Man 3", aby dokręcić kilka scen, ponieważ podczas próbnych pokazów widzowie skarżyli się, że w filmie brakuje akcji.

d3wxbv3

Podziel się opinią

Share
d3wxbv3
d3wxbv3