Trwa ładowanie...
d3iuhn6

Będzie film o życiu Tomasza Chady. Raper w marcu popełnił samobójstwo

W marcu 2018 roku show-biznesem wstrząsnęła informacja o śmierci Tomasza Chady. Mężczyzna wyskoczył z okna hotelu. Trafił do szpitala, gdzie zmarł. Okazuje się, że jego historia stała się kanwą scenariusza filmowego. Produkcja w toku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Tomasz Chada
Tomasz Chada (Facebook.com)
d3iuhn6

Film będzie nosil tytuł "Proceder". Główną rolę otrzymał Piotr Witkowski. 29-letni aktor pojawił się wcześniej w serialu "Ślad", zagrał też w filmach "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Podatek od miłości". Za produkcję "Procederu" odpowiada firma Global Studio.

W sieci można już znaleźć krótki film dotyczący produkcji.

Historia Chady odbiła się w mediach szerokim echem. Była dość tajemnicza - Chada po upadku z trzeciego piętra hotelu został przewieziony do szpitala w Mysłowicach, a następnie do placówki zajmującej się zaburzeniami psychicznymi w Rybniku i to tam stwierdzono zgon. Specjaliści wykluczyli, aby raper zmarł w wyniku interwencji policjantów, którzy go obezwładnili. Rzecznik szpitala także potwierdzała, że podczas wykonywania procedur na izbie przyjęć nie miały miejsca żadne niestandardowe i odbiegające od normy zdarzenia.

d3iuhn6

Jednak fani muzyka długo spekulowali na temat jego śmierci, twierdząc, że mogła nie być przypadkowa. Pod koniec marca odbył się pogrzeb rapera. Jego najbliżsi wydali oświadczenie na ten temat:

"W ubiegły wtorek w Józefowie pod Warszawą odbył się pogrzeb Tomasza Chady. W uroczystości wzięła udział najbliższa rodzina oraz przyjaciele. Chcielibyśmy przekazać najszczersze podziękowania od rodziny Tomasza. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tak bolesnych chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, współczucia i życzliwości. Dziękujemy wszystkim za liczny udział w uroczystości pogrzebowej, za modlitwę, liczne intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty. Dziękujemy ekipie Step Records, Raperom, Przyjaciołom, Fanom, że byliście z Tomkiem do końca. Nie znamy jeszcze oficjalnych wyników sekcji, dlatego nie podajemy Wam żadnych informacji na temat przyczyny śmierci Tomasza".

W maju odbyło się uroczyste pożegnanie rapera, na którym mogli pojawić się jego fani. Informacje o wydarzeniu pojawiły się na oficjalnym facebookowym profilu Chady, który nadal jest prowadzony. Można tam znaleźć informacje o muzyku oraz o filmie, który właśnie powstaje.

Tomasz Chada w sierpniu skończyłby 40 lat. Oficjalne wyniki sekcji zwłok rapera nie są znane.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3iuhn6

Podziel się opinią

Share
d3iuhn6
d3iuhn6