Trwa ładowanie...

Ben Whishaw przemówi głosem Misia Paddingtona zamiast Colina Firtha

Share
Ben Whishaw przemówi głosem Misia Paddingtona zamiast Colina Firtha
d406ssq

Ben Whishaw przemówi głosem głównego bohatera w pełnometrażowym filmie o Misiu Paddingtonie.

W czerwcu Colin Firth wycofał się z projektu, ponieważ uważa, że jego głos po prostu nie nadaje się dla tytułowego bohatera. Producenci obrazu znaleźli już jego zastępcę. Został nim brytyjski aktor Ben Whishaw.

Gadającego misia powołał do życia pisarz Michael Bond. Niedźwiadka znalazła na stacji kolejowej angielska rodzina Brownów. Tajemnicze stworzonko pochodzi z Peru, ma na sobie kurtkę przeciwdeszczową, kapelusz i gumowce, a na szyi plakietkę z napisem: "Proszę zaopiekować się tym misiem, dziękuję". Paddington zostaje nowym członek rodziny i rozpoczyna naukę życia w angielskiej rzeczywistości.

d406ssq

Za adaptację popularnych książek dla dzieci o misiu Paddingtonie odpowiadają producent "Harry'ego Pottera", David Heyman, oraz reżyser Paul King, który wraz z Hamishem McCollem napisał scenariusz. Zgodnie z obowiązującymi trendami dzieło będzie hybrydą filmu aktorskiego i animacji CGI.

W obsadzie filmu wciąż pozostali Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi i Nicole Kidman.

Światową premierę obrazu o przygodach mówiącego ludzkim głosem misia Paddingtona zapowiedziano na 28 listopada 2014 roku.

Ben Whishaw wystąpił ostatnio u Terry'ego Gilliama w "Teorii wszystkiego". W przyszłym roku do kin trafią kolejne produkcje z udziałem aktora: "Suffragette", "In the Heart of the Sea" oraz "The Lobster".

d406ssq

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d406ssq
d406ssq