Trwa ładowanie...
d2n1sf2
d2n1sf2

Bez litości 2 - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
"Bez litości 2" to sequel hitu z 2014 roku. Głównym bohaterem jest były żołnierz, który nie zawaha się przed niczym w obronie godności i sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2n1sf2
"Bez litości 2" w polskich kinach od 24 sierpnia 2018 roku Materiały prasowe
Podziel się

Bez litości 2 – zarys fabuły

W pierwszej części serii o Robercie McCall, "Bez litości", poznajemy głównego bohatera, byłego żołnierza sił specjalnych, który upozorował swoją śmierć i żyje spokojnie na uboczu. Poczucie sprawiedliwości jest w nim jednak tak silne, że niosąc pomoc, wplątuje się w niebezpieczne mafijne gry.

W sequelu "Bez litości 2" Robert McCall po raz kolejny porzuca spokojne życie taksówkarza i wyrusza na poszukiwanie mordercy swojej przyjaciółki, byłej agentki CIA. Bez litości i kompromisów stanie do walki o sprawiedliwość. Trop doprowadzi go do płatnego zabójcy, który działał na zlecenie wpływowych osób.

d2n1sf2

Film "Bez litości 2" to wartka akcja, pełna dobrze zaplanowanych scen walki wręcz. Pozycja obowiązkowa dla fanów dobrych thrillerów, kina zemsty i świetnie skonstruowanej fabuły.

Bez litości 2 – ciekawostki

  • Fabuła i koncepcja filmu "Bez litości 2" jest serial amerykański o Robercie McCallu, emitowany w latach 1985-1989.
  • Zdjęcia do filmu powstały w miastach w Massachusetts – Bostonie, Randolph, Marshfield, Lynn i Brookline, a także w Stambule.
  • Film "Bez litości 2" jest pierwszym sequelem, w jakim zagrał Danzel Washington, choć wziął udział w 55 produkcjach kinowych i telewizyjnych.

Zobacz inne najlepsze filmy o agentach 2018.

Tytuł oryginalny

The Equalizer 2

Gatunek

thriller, film akcji

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

18.07.2018

Data polskiej premiery

31.08.2018

Czas trwania

121 min.

Reżyser
Scenarzysta
Operator
Obsada
d2n1sf2

Podziel się opinią

Share
d2n1sf2
d2n1sf2