Trwa ładowanie...
d4fk0jk
Megafon.pl
Aktualności

Bill Hader z Power Rangersami

Bill Hader najwyraźniej znakomicie nadaje się na robota. Aktor, którego głos wykorzystano tworząc postać BB-8 z filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy", znów wcieli się w robota. Tym razem w "Power Rangers".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bill Hader fot. UIP Bill Hader fot. UIP
Bill Hader fot. UIP Bill Hader fot. UIP (materiał prasowy/Megafon.pl)
d4fk0jk

Bill Hader użyczy głosu mechanicznemu kompanowi tytułowych bohaterów. Robot nazywa się Alpha 5 i ma głowę w kształcie latającego talerza. Znany jest ze swego charakterystycznego krzyku.

Nadchodzący obraz powstaje na podstawie serialu z lat 90. Bohaterami popularnego cyklu "Power Rangers" byli utalentowani licealiści wybrani do walki z siłami zła, które atakują Ziemię. Kinowe dzieło na nowo przedstawi ich historię, przenosząc akcję do czasów współczesnych.

W filmie Naomi Scott wcieli się w Różowego Rangera, Dacre Montgomery pojawi się jako Czerwony Ranger, RJ Cyler jako Niebieski Ranger, Ludi Lin zagra Czarnego Rangera a wokalistka Becky G sportretuje Żółtego Rangera. W obsadzie znalazła się również Elizabeth Banks, która zagra złą Ritę Repulsę oraz Bryan Cranston, który będzie Zordonem.

d4fk0jk

Scenariusz napisali Zack Stentz i Ashley Miller. Reżyseruje Dean Israelite. Premierę wyznaczono na 24 marca 2017 roku.

Bill Hader znany jest z filmów "Supersamiec" czy "Wykolejona", a także z dubbingów takich animacji jak "W głowie się nie mieści", "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" czy "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów".

d4fk0jk

Podziel się opinią

Share

d4fk0jk

d4fk0jk