Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Bill Paxton nie doczekał premiery swojego serialu. Twórcy "Training Day" zamierzają oddać mu hołd

Twórcy serialu "Training Day" zamierzają specjalnie uczcić Billa Paxtona, który zmarł w ubiegłym tygodniu.

Share
Bill Paxton nie doczekał premiery swojego serialu. Twórcy "Training Day" zamierzają oddać mu hołd
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d3l7qza

Aktor występował w telewizyjnej wersji filmu "Dzień próby" z Denzelem Washingtonem i Ethanem Hawkiem w rolach głównych. Akcja cyklu rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w kinowym dziele. Bill Paxton wcielił się we Franka Rourke'a, weterana policji w Los Angeles, który prowadzi wydział dochodzeń specjalnych (Special Investigation Section)
. Dobrze zna miejskie prawo dżungli i niespecjalnie podoba mu się, gdy przełożeni wyznaczają go na mentora młodego oficera - Afroamerykanina Kyle'a Craiga (Justin Cornwell).

Twórcy zdradzili, że Paxton zdążył przed śmiercią nakręcić wszystkie 13 odcinków pierwszego sezonu. Ponadto w planach jest specjalny materiał dedykowany aktorowi, który zostanie zaprezentowany wraz z nachodzącym epizodem, 2 marca.

d3l7qza

Bill Paxton wystąpił w obrazach "Ulice w ogniu", "Terminator", "Policyjna gorączka", "Prawdziwe kłamstwa", "Apollo 13", "Poza prawem", "Twister", "Titanic", "Ścigana", "Na skraju jutra" czy "Wolny strzelec". Ostatnio grał także w serialach "Texas Rising -
Narodziny Republiki" i "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Stał też za kamerą "Ręki Boga" i "The Greatest Game Ever Played".

Zmarł 25 lutego w wyniku komplikacji po operacji serca. Miał 61 lat.

d3l7qza

Podziel się opinią

Share
d3l7qza
d3l7qza