Trwa ładowanie...
d1165rm

Blue Skies Again

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Blue Skies Again to historia kobiety, która jest niezwykle silnym i sprawnym bejsbolistą.
d1165rm
WP Film
Źródło: WP Film

Blue Skies Again – opis

Blue Skies Again to amerykańska komedia z 1983 roku, wyreżyserowana przez Richarda Michaelsa, napisana przez Kevin Sellers, w której wystąpili Harry Hamlin, Mimi Rogers, Kenneth McMillan, Robyn Barto, Dana Elcar i Joseph Gian. Film jest produkcją Warner Bros. Opowiada historię młodej bejsbolistki, która chce dołączyć do swojej ulubionej drużyny i zagrać w Major League. Jest niezwykle sprawnym i skutecznym zawodnikiem. Niestety wdaje się w konflikt z menadżerem zespołu.

Blue Skies Again – ciekawostki

Głównym bohaterem filmu Blue Skies Again jest Paula (Robyn Barto), która stara się o miejsce w drużynie baseballowej, w rzeczywistości aktorka była prawdziwym graczem.
Film Blue Skies Again był debiutem filmowym dla aktorki Mimi Rogers i aktora Andy Garcia.
Film jest jednym z filmów późnych lat siedemdziesiątych i wczesnych lat osiemdziesiątych stanowiących cykl filmów poświęconych sportowcom – kobietom. Poza Blue Skies Again można wyróżnić: Goldengirl (1979) (lekkoatletyka), The Miracle of Kathy Miller (1981) (lekkoatletyka), Hockey Night (1984) (hokej na lodzie), Quarterback Princess (1983) (futbol amerykański), Personal Best (1982) (pięciobój), Gregory's Girl (1980) (piłka nożna) i Heart Like a Wheel (1983) (wyścigi).
Drużyna baseballowa nazywała się Denver Devils.
Film miał być finansowany przez spółkę akcyjną. Prospekt emisyjny i materiały marketingowe były dostępne u kilku pośredników / dealerów, ale nigdy nie uzbierano niezbędnych minimalnych pieniędzy, więc oferta została wycofana, a producenci znaleźli inne źródło funduszy.

Blue Skies Again
Tytuł oryginalny

Blue Skies Again

Gatunek

sportowy, komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

1983

Data światowej premiery

29.04.1983

Czas trwania

96 min.

Reżyser
Muzyka
Operator
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1165rm
d1165rm
d1165rm