Trwa ładowanie...
06-10-2006 17:43

Boguś i Elliot - nowi animowani bohaterowie w Polsce

Share
Boguś i Elliot - nowi animowani bohaterowie w Polsce
d1u8z2c

Do Shreka, Kurczaka małego, Króla Lwa, Smurfów już za tydzień dołączą nowi bohaterowie. Będzie to Boguś i Elliot wraz ze swoimi leśnymi przyjaciółmi, których poznamy w animacji pt.: Sezon na misia. Tuż przed kinową premierą filmu w Polsce oryginalne kostiumy z filmu przyjechały na tournee do Polski.

Kim są nasi nowi bohaterowie? Boguś wiedzie idealne życie. W spokojnym miasteczku Timberline, genialny niedźwiedź grizzly korzysta z wszelkich możliwych przywilejów będąc pod opieką przybranej matki Beth, strażniczki parku, która kiedyś go uratowała. "Sezon na misia" w naszej galerii zdjęć Boguś delektuje się też urokami sławy, jest bowiem gwiazdą przedstawień organizowanych przez Beth w miejskim amfiteatrze. To właśnie w garażu Beth, Boguś ogląda swoje ulubione programy telewizyjne, jada osiem razy dziennie i śpi w wygodnym łóżku z misiem-maskotką Dinkelmanem. Tak, życie Bogusia wydaje się być idealne - do momentu, kiedy pojawia się w nim Elliot.

Elliot to wychudzony, szybko mówiący jeleń, który przybywa do miasta nieprzytomny, pozbawiony poroża i przywiązany na plandece ciężarówki należącej do fanatycznego myśliwego Shawa. Kiedy Elliot odzyskuje przytomność, błaga Bogusia, aby go odwiązał.

d1u8z2c

Niedźwiedziowi trudno przychodzi ignorowanie próśb Elliota i w końcu uwalnia nieszczęsnego jelenia. Okazuje się jednak, że jego dobry uczynek nie popłaca. Elliot idzie za Bogusiem do garażu i namawia go na szaloną noc w mieście, która kończy się tym, że obaj zostają wywiezieni do lasu.

Kiedy Boguś budzi się w głuszy, spanikowany zdaje sobie sprawę z tego, że znajduje się daleko od wygodnego domu. Elliot obiecuje wprawdzie pomóc Bogusiowi w odnalezieniu powrotnej drogi do Timberline, w zamian jednak żąda dla siebie miejsca w zacisznym garażu niedźwiedzia.

Oszołomiony Boguś, zupełnie pozbawiony instynktu przetrwania, nie ma wyboru i zgadza się na niezwykłe partnerstwo. W czasie, kiedy ma się zacząć sezon polowań, Boguś i Elliot muszą współdziałać, aby przetrwać.

Dziwaczna para wyrusza w niezwykłą podróż, korzystając z pomocnych rąk - łap - i łącząc siły z mieszkańcami lasu, aby wyprowadzić w pole myśliwych i uczynić las bezpiecznym dla jego czteronogich mieszkańców.

Boguś i Elliot od jutra będą uchwytni w warszawskich centrach handlowych:

  • sobota, 7 października: Arkadii – od 11:00 Galerii Mokotów – od 14:00 Sadyba – od 17:00
  • niedziela, 8 października Silver Screen Wola Park – dwie odsłony: 13:30 i 14:30 Silver Screen Targówek - 16:45
  • poniedziałek, 9 października Promenada - 16: 00 Oglądaj Sezon na misia w kinach od 13 października pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.
d1u8z2c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u8z2c
d1u8z2c