Trwa ładowanie...
d1cup3m

"Bombshell - zwiastun. Nicole Kidman, Margot Robbie i Charlize Theron w historii opartej na faktach

Do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu "Bombshell" z Nicole Kidman, Margot Robbie i Charlize Theron w roli głównej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od lewej: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie w filmie "Bombshell"
Od lewej: Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie w filmie "Bombshell" (Materiały prasowe)
d1cup3m

"Bombshell" (polski tytuł "Gorący temat") to historia oparta na wydarzeniach z 2016 r, kiedy to ze telewizji Fox zwolniono jedną z dziennikarek za odmowę współżycia seksualnego. Pojawiły się oskarżenia przeciwko 76-letniemu szefowi stacji Rogerowi Ailesowi. Kobiety pracujące w redakcji przeciwstawiły się toksycznej atmosferze w pracy i postanowiły obalić rządy Ailesa.

Jak zaznaczają producenci, film rzuca nowe spojrzenie na Fox News, najpotężniejsze i kontrowersyjne imperium medialne wszech czasów oraz samego Ailesa, który zmarł rok po tych wydarzeniach.

W rolach głównych wystąpią Nicole Kidman, Margot Robbie i Charlize Theron. Pierwsza z aktorek zagra postać Gretchen Carlson - dziennikarki, która zażądała 20 mln dol. odszkodowania w sprawie o molestowanie seksualne.

d1cup3m

Reżyserem filmu jest Jay Roach, zwycięzca nagrody Emmy i autor serii filmów o Austinie Powersie. Scenariusz napisał laureat Oscara Charles Randolph.

Na temat afery w stacji Fox News powstał już serial "Showtime", w którym grają Russell Crowe, Naomi Watts i Sienna Miller.

"Bombshell" pojawi się w polskich kinach 17 stycznia 2020 r.

ZOBACZ: Zwiastun filmu "Bombshell"

d1cup3m

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1cup3m

d1cup3m
d1cup3m