Trwa ładowanie...
Aktualności

Borys Szyc kręci kulkę na spacerze z córką

Share
Borys Szyc
Borys SzycŹródło: starnews.pl
d1we13l

[

]( http://www.efakt.pl )
Podobno dżentelmen nie dłubie w nosie nawet wtedy, kiedy leży sam w łóżku, a światło jest zgaszone. Nie ma jednak żadnych zasad określających podobne zachowania na rodzinnych spacerach. Dlatego wybaczmy Borysowi Szycowi jego chwilę słabości.

d1we13l

Każdemu zdarza się zapomnieć. Nie będziemy więc dłużej dłubać w tym temacie, bo nie nos i jego zawartość są tu najważniejsze. Otóż Borys spotkał się ze swoją była dziewczyną Anią Bareją, która jest mamą jego 5-letniej córki Sonii. Nie oznacza to, że para znowu się zeszła. Nic z tych rzeczy. Po prostu od czasu do czasu Borys i Ania umawiają się razem, żeby spędzić trochę czasu wspólnie z córką. Borys bawi się wtedy z Sonią, podrzuca ją i dumnie spaceruje razem z córą po warszawskich ulicach. Oboje są szczęśliwi i śmieją się głośno i często.

W tym spotkaniu towarzyszył im Wojtek, kierowca Borysa, który wozi aktora odkąd stracił on prawo jazdy. W pobliżu nie było natomiast Kai Śródki, nowej sympatii Borysa. Ale to chyba jasne, że jej obecność w takiej chwili mogła być krępująca.

Polecamy także:

<a href="http://www.efakt.pl/Blondynki-Borysa-Szyca,galeria,798,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Blondynki Borysa Szyca. Zobacz zdjęcia

d1we13l

Podziel się opinią

Share
d1we13l
d1we13l