Trwa ładowanie...
d2mfmln

"Boże Ciało" w Hollywood? Amerykanie chcą zrobić swoją wersję

"Boże Ciało" Jana Komasy spotkało wielkie wyróżnienie. Amerykanie są tak zainteresowani produkcją, że chcą zrobić z filmu serial.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na podstawie "Bożego Ciała" Amerykanie chcą nakręcić 8-odcinkowy serial
Na podstawie "Bożego Ciała" Amerykanie chcą nakręcić 8-odcinkowy serial (Materiały prasowe)
d2mfmln

"Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy to jeden z najgłośniejszych tytułów 2019 roku. Film zdobył uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Podsumowując, dramat Jana Komasy zebrał już ponad 10 statuetek, choć jeszcze nie trafił oficjalnie do kin. Premiera "Bożego Ciała" jest bowiem zaplanowana dopiero na 11 października.

Film spotkało już jednak wielkie wyróżnienie, ponieważ "Boże Ciało" to polski kandydat do Oscara. Czy ma szanse znaleźć się wśród nominowanych? Wszystko wskazuje, że tak. Tym bardziej, że Amerykanie bardzo zainteresowali się historią przedstawioną w filmie. Szykują remake "Bożego Ciała" w postaci 8-odcinkowego serialu, który trafiłby na jedną z platform streamingowych. Producent filmu Leszek Bodzak w rozmowie z Filmwebem powiedział wprost:

d2mfmln

- Produkcja zostanie zrealizowana najpewniej dla jednej z platform streamingowych, chociaż wciąż nie wiadomo, dla której — negocjacje w kwestii zakupu praw są w toku. Na tym etapie nie mogę ujawniać zbyt wielu szczegółów. Rozmowy na temat amerykańskiego remaku podjął z nami poważny producent, mający w swoim dorobku między innymi jeden z najważniejszych i najpopularniejszych seriali ostatnich lat.

Amerykanie chcieliby, żeby serial miał aż 3 sezony. To wielkie wyróżnienie!

"Boże ciało" Materiały prasowe
"Boże ciało"
d2mfmln

Podziel się opinią

Share

d2mfmln

d2mfmln