Trwa ładowanie...
d1bpsgd

''Brick Mansions'' - Hołd dla tragicznie zmarłego Paula Walkera (video – tylko u nas!)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Brick Mansions'' - Hołd dla tragicznie zmarłego Paula Walkera (video – tylko u nas!)
(UIP)
d1bpsgd

Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych’’ to ostatni film z pełną rolą gwiazdy popularnej serii „Szybcy i wściekli” – Paula Walkera. Drugi zwiastun tej produkcji który prezentujemy poniżej to klip, w jakim pojawia się zdecydowanie więcej powagi i wzniosłości niż akcji czy kaskaderskich popisów. Materiał może stanowić pewien hołd dla popularnego aktora, który przedwcześnie i tragicznie zginął.

Zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy – 30 listopada 2013 roku Porsche Carrera GT z Paulem Walkerem na miejscu pasażera wypadł z drogi, uderzył w latarnię i zatrzymał się na rosnącym opodal drzewie. Aktor, a także kierujący pojazdem przyjaciel gwiazdy "Szybkich i wściekłych" zginęli w pożarze wraku. W ostatnim czasie amerykańska policja ucięła wszelkie spekulacje w temacie dotyczącym przyczyn wypadku – WIĘCEJ TUTAJ.

Kilka słów o filmie ''Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych'':
Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w odciętym od świata getcie, zwanym Brick Mansions. W niebezpiecznej misji, na terenie niepodzielnie rządzonym przez gangi, Damien zyskuje nieoczekiwanego sprzymierzeńca - twardziela o imieniu Lino (David Belle), mistrza walk ulicznych i parkouru, który zna getto jak własną kieszeń i ma prywatne porachunki z bossem przestępczego podziemia.

Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych'' na ekranach polskich kin zadebiutuje 25 kwietnia 2014 roku.

d1bpsgd

Podziel się opinią

Share

d1bpsgd

d1bpsgd