Trwa ładowanie...
d2bf0ki
Aktualności

Cała prawda o molestowaniu seksualnym w Hollywood

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cała prawda o molestowaniu seksualnym w Hollywood
(AFP)
d2bf0ki

Już za miesiąc na Nowojorskim Festiwalu Filmów Dokumentalnych swoją światową premierę mieć będzie film "An Open Secret", w którym reżyserka - Amy Berg - opowiada o molestowaniu seksualnym w Hollywood.

- Każdego roku tysiące dzieci szuka w Hollywood sławy. Często zamiast niej natrafiają na manipulację i molestowanie - mówią w odniesieniu do swojego dzieła twórcy. O tym dokumencie w Hollywood głośno jest już od kilku miesięcy.

Wśród osób zaangażowanych w realizację znalazł się Michael Egan, który wytoczył sprawę o molestowanie m.in. przeciwko Bryanowi Singerowi. Pozew został oddalony. Nie wiadomo czy Egana zobaczymy na ekranie.

d2bf0ki

Berg nie po raz pierwszy postanowiła sięgnąć po kontrowersyjny i trudny temat. Sporo zamieszania wywołał jej wcześniejszy dokument "I zbaw nas ode złego", za który otrzymała nominację do Oscara. Obraz opowiadał o molestowaniu i deprawacji w kościele katolickim.

Nowojorski Festiwal Filmów Dokumentalnych DOC NYC potrwa w dniach 13-20 listopada. Szczegółowe informacje znaleźć można pod tym adresem.

d2bf0ki

Podziel się opinią

Share

d2bf0ki

d2bf0ki