Trwa ładowanie...

„Całe szczęście” – Roma Gąsiorowska w nowej komedii romantycznej

„Całe szczęście” to nowa komedia romantyczna realizowana przez TVN. W rolach głównych Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk.

„Całe szczęście” – Roma Gąsiorowska w nowej komedii romantycznejŹródło: East News
dr807oy
dr807oy

„Całe szczęście” – nowa komedia romantyczna z wakacyjną energią.

Po sukcesie serii „Listy do M.” zespół produkcji fabularnej TVN zabiera się za kolejną komedię romantyczną.
Całe szczęście” to historia Roberta (Piotr Adamczyk)
– muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego syna Filipa (Maks Balcerowski). Kiedy w jego życiu pojawia się gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska), wydawałoby się że ich uczucie nie ma żadnych szans. Oboje pochodzą z innych światów – Marta uwielbia wielkie miasto, sport i egzotyczne podróże, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert zmaga się z rodzicielskimi wyzwaniami – koszem pełnym prania i klasówkami z matematyki syna.

„Całe szczęście” Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk

Roma Gąsiorowska już od kilku miesięcy przygotowywała się do roli gwiazdy fitness pod okiem specjalistów z Centrum Sportu i Dietetyki Anny Lewandowskiej – Healthy Center by Ann.

*Zdjęcia do filmu „Całe szczęście” już się rozpoczęły. *Reżyserią zajmie się Tomasz Konecki („Lejdis”, „Testosteron”, „Listy do M. 3”), a za zdjęcia realizuje Tomasz Madejski. Zdjęcia potrwają do początu października na terenie województwa pomorskiego – w Pucku i Wejherowie.

Na ekranie pojawią się również: Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska, Jacek Borusiński, Joachim Lamża i Tomasz Sapryk.

dr807oy

„Całe szczęście” kiedy premiera?

Premiera filmu „Całe szczęście” zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku, jako idealna propozycja na Dzień Kobiet. Dystrybucją zajmie się NEXT FILM.

dr807oy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr807oy