Trwa ładowanie...
d3mwddl

Cameron Diaz i Julia Roberts na spotkaniu po latach. Ujawniły kulisy hitu

Gwiazda "Sposobu na blondynkę" ostatni raz wrzuciła swoje zdjęcie na Instagrama w 2016 r. Teraz pochwaliła się nowym selfie, które Diaz wykonała w doborowym towarzystwie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Roberts i Cameron Diaz w "Mój chłopak się żeni" (1997)
Julia Roberts i Cameron Diaz w "Mój chłopak się żeni" (1997) (Materiały prasowe)
d3mwddl

Cameron Diaz udokumentowała niezwykłe spotkanie po 22 latach od premiery komedii romantycznej "Mój chłopak się żeni". Był to prawdziwy hit drugiej połowy lat 90. (300 mln dol. w box office), w którym oprócz Diaz pojawiły się takie gwiazdy jak Julia Roberts, Dermot Mulroney i Rupert Everett.

Cała czwórka spotkała się na sesji wspominkowej, która jest okładkowym tematem nowego numeru "Entertainment Weekly's". Zdjęcia gwiazd po latach uzupełniają wspominki i zakulisowe sekrety, o których fani nie mieli dotychczas pojęcia.

d3mwddl

Jednym z opisanych wspomnień jest pamiętana scena śpiewu. Okazuje się, że była ona kręcona "na żywo", by jak najwierniej oddać klimat baru z karaoke.

- Cameron przez cały czas partaczyła piosenkę i im gorzej jej wychodziło, tym lepsza była ta scena – opowiadał reżyser.

Diaz wspominała tę scenę jako szczególnie trudną.

d3mwddl

- Byłam naprawdę przerażona. Pozwoliłam, żeby koszmar śpiewania na żywo przed publicznością stał się faktem – mówiła 22 lata po premierze filmu.

W "Mój chłopak się żeni" Julianne (Julia Roberts) odkrywa, że jest zakochana w swoim przyjacielu (w roli Michaela Dermot Mulroney) dopiero, gdy poznaje jego narzeczoną (Cameron Diaz). Niestety dziewczyna naprawdę jest ideałem, ale Julianne (Roberts) postanawia podbić serce Michaela za wszelka cenę. A na horyzoncie jest jeszcze jeden przystojny brunet - George (w tej roli Rupert Everett).

Film trzymał nominację do Oscara w kategorii Najlepsza muzyka oryginalna do komedii lub musicalu, trzy nominacje do Złotych Globów i jedna nominację do nagrody BAFTA.

d3mwddl

Obejrzyj: Agata Buzek zagrała z Robertem Pattisonem. Musieli nosić te same ubrania

d3mwddl

Podziel się opinią

Share

d3mwddl

d3mwddl