Trwa ładowanie...
d2y6jw1
Aktualności

Cecelia Ahern znów w Hollywood

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cecelia Ahern znów w Hollywood
(AFP)
d2y6jw1

"P.S. Kocham cię" to jeden z najchętniej oglądanych filmowych szlagierów o miłości. Film Richarda LaGravenese'a od momentu premiery w 2007 roku pojawia się w większości rankingów z produkcjami traktującymi o najpiękniejszym z uczuć. Jego fanów z pewnością ucieszy fakt, że w Hollywood powstanie kolejna adaptacja prozy Cecelii Ahern.

Producenci z Fabryki Snów przenieśli już na duży ekran dwie książki irlandzkiej pisarki - "P.S. Kocham cię" w 2007 roku oraz w ubiegłym - "Love, Rosie". Teraz zakupiono prawa do adaptacji powieści "Flawed", która ukaże się w kwietniu przyszłego roku.

d2y6jw1

Akcja książki rozgrywa się w świecie podzielonym na kasty bardziej i mniej uprzywilejowane. Te mniej oznaczone są tatuażami z literą "F". Pewnego dnia nastolatka staje w autobusie w obronie napiętnowanego pasażera, dając tym samym władzom powód, aby wytatuować i ją. Dziewczyna szybko jednak staje się przywódczynią rebelii.

Za produkcję filmu odpowiadają Michelle Chydzik i Wendy Finerman, która wcześniej pracowała m.in. przy adaptacji "P.S. Kocham cię".

d2y6jw1

Podziel się opinią

Share

d2y6jw1

d2y6jw1