Trwa ładowanie...

Channing Tatum i Jonah Hill chronią oczy przed słońcem

Share
Channing Tatum i Jonah Hill chronią oczy przed słońcem
d3oohqz

W sieci pojawił się nowy plakat filmu "22 Jump Street", czyli kontynuacji komedii z 2012 roku, która była przeróbką popularnego serialu z Johnnym Deppem sprzed lat.

Oryginalna produkcja realizowana była w latach 1987-1991 i opowiadała o policjantach rozpracowujących sprawy kryminalne wśród młodych. Depp zagrał w ponad 80 odcinkach.

W filmie "21 Jump Street" z 2012 roku główni bohaterowie musieli wcielić się w licealistów. W "22 Jump Street" oficerowie Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) będą mieli za zadanie nie tylko rozprawić się z bandytami, ale i z samymi sobą. Ich dotychczasowe partnerstwo zostanie wystawione na próbę. Czy będą potrafili zbudować dojrzałą przyjaźń?

Za kamerą sequela stanęli Phil Lord i Christopher Miller. Autorami scenariusza są Michael Bacall i Oren Uziel. W filmie grają również Ice Cube, Nick Offerman, Amber Stevens, Jillian Bell i Craig Roberts.

Z nowym plakatem, który przedstawia Tatuma i Hilla w kolorowych okularach przeciwsłonecznych i ze złotą bronią w ręku, można zapoznać się pod tym adresem.

Komedia trafi do kin w Stanach Zjednoczonych 13 czerwca.

d3oohqz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oohqz
d3oohqz