Trwa ładowanie...
ddis9sx

Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
Film dokumentalny "Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata" to historia nastolatka, który zafascynowany gotowaniem od najmłodszych lat stał się jednym z najpopularniejszych szefów kuchni.
ddis9sx
1
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata – opis

Dokument "Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata" opowiada o Flynnie McGarrym, 19-latku, który stał się jednym z najmłodszych i najpopularniejszym szefów kuchni w Stanach Zjednoczonych. Swoją przygodę z gotowaniem zaczął jeszcze jako dziecko, a plastikowe talerzyki i garnki były jego ulubionymi zabawkami. Jako nastolatek zorganizował w swoim domu klub kolacyjny, w którym podawał wyrafinowane dania własnych przepisów. Wkrótce podbił wymagający świat nowojorskich kulinariów.

Film "Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata" to jednak nie tylko sielanka, spełnione marzenia i realizacja nieposkromionych ambicji. Historia dotyczy również skomplikowanych relacji rodzinnych, szybkiego dorastania i konfliktu ze światem dorosłych. Okazuje się bowiem, że sukces młodego kucharza jest nie w smak niektórym cenionym szefom kuchni. W opowieści Flynna McGarry'ego ważną rolę odgrywają również media, które mogą gloryfikować lub zniszczyć. Film dokumentalny "Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata" to w końcu pretekst do dyskusji na temat edukacji i rozwoju młodych talentów. Bohater dokumentu porzucił bowiem naukę w szkole, aby skupić się na rozwijaniu pasji.

Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata – ciekawostki

  • Film dokumentalny "Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata" opowiadany jest z perspektywy matki Flynna, Meg McGarry. Poza tym wypowiadają się pozostali bliscy młodego kucharza. Produkcja zawiera wiele materiałów archiwalnych, również z prywatnych zbiorów.
  • Reżyserem filmu "Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata" jest Cameron Yates debiutujący w tej roli.
  • Zdjęcia do dokumentu "Chef Flynn – najmłodszy kucharz świata" powstały w Nowym Jorku.

Zobacz także inne najlepsze filmy o gotowaniu 2018 roku.

Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata
Tytuł oryginalny

Chef Flynn

Gatunek

dokumentalny

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

09.04.2018

Data polskiej premiery

09.11.2018

Czas trwania

82 min.

ddis9sx

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddis9sx
ddis9sx
ddis9sx