Trwa ładowanie...
dewd8uu

Chłopcy z Dworca Zoo

Najnowsze informacje
4.3
(4 głosy)
Oceń:
dewd8uu

Dokument "Rent Boys" przedstawia w przekonujący i unikający stereotypów sposób prawdziwe historie chłopców do wynajęcia, którzy zgodzili się opowiedzieć przed kamerą o fenomenie męskiej prostytucji.

Film skupia się na pięciu chłopcach, z których trzej to Romowie. Ionel wraca do swojej wioski w Rumunii. Widzimy skrajną biedę, z której chłopcy tacy jak on zdołali się wydostać. Nazif przybył do Niemiec jako dziecko, uchodźca wojenny z Bośni. Był bardzo młody, kiedy zajął się prostytucją i zaczął przyjmować twarde narkotyki. Romika założył rodzinę, ale nadal uprawia seks za pieniądze. Daniel-Rene jest jeszcze niepełnoletni. Był molestowany seksualnie i w ten sposób trafił do seks biznesu. W dalszym ciągu przeżywa traumę poprzednich doświadczeń.

Główną postacią filmu jest Daniel, który zaczął pracować jako chłopiec do wynajęcia, kiedy miał 16 lat. Na przykładzie jego życia przedstawione zostają uwarunkowania społeczne, które mogą prowadzić do prostytucji.

Wywiady z bohaterami przeplatane są rozmowami z pracownikami społecznymi oraz z właścicielami barów, gdzie chłopcy do wynajęcia spotykają się z osobami korzystającymi z ich usług (między innymi austriacki aktor i reżyser Peter Kern).

Chłopcy z Dworca Zoo
Tytuł oryginalny

Jungs vom Bahnhof Zoo, Die

Gatunek

dokumentalny

Kraj produkcji

Niemcy

Rok produkcji

2011

Czas trwania

84 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dewd8uu
dewd8uu
dewd8uu