Trwa ładowanie...
d1e2n9k

Co dziś w TV? Hitem „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” [11.09.16]

Dziś w TV widzowie będą mieli okazję zobaczyć drugą odsłonę kasowych „Igrzysk śmierci”. To jednak niejedyny filmowy hit, jaki przygotowali dla nas nadawcy. W niedzielny wieczór nie zabraknie produkcji, które rozbawią nas do rozpuku. Co ciekawego obejrzymy dziś w TV? Oto przegląd najciekawszych naszym zdaniem propozycji na zakończenie weekendu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Lawrence fot. Forum Film Jennifer Lawrence fot. Forum Film
Jennifer Lawrence fot. Forum Film Jennifer Lawrence fot. Forum Film (materiał prasowy/Megafon.pl)
d1e2n9k

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” Francisa Lawrence’a to druga część przygód niestrudzonej Katniss Everdeen. Dziewczyna wraz z Peeetą podróżuje po całym Panem, świętując swoje zwycięstwo w Głodowych Igrzyskach. Prezydent Snow wcale jednak nie cieszy się z tego, że aż dwójce śmiałków udało się cało wyjść z areny zmagań. Co więcej, odkrywa on, że romans między tryumfatorami był jedną wielką mistyfikacją. Snow ma zamiar pozbyć się Katniss i Peety, którzy stanowią realne zagrożenie dla panującego porządku. W tym celu organizowana jest specjalna edycja Igrzysk, w której zmierzą się zwycięzcy poprzednich edycji. W rolach głównych występują: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson i Philip Seymour Hoffman.

„Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” – TVP 2 g. 20:05

*„Ja, Irena i Ja” *
Dziś w TV nie zabraknie brawurowych komedii. Jedną z nich jest „Ja, Irena i Ja” w reżyserii Petera i Boba Farrelly’ch z popisową rolą Jima Carreya. Główny bohater filmu to Charlie Baileygates, który od kilkunastu lat niestrudzenie służy w policji. Największym problemem mężczyzny jest jego choroba – rozdwojenie jaźni. Z natury Charlie to łagodna jak baranek osoba. Gdy jednak funkcjonariuz staje się Hankiem, zaczyna być wulgarnym, obscenicznym i nieznającym granic dobrego smaku osobnikiem. Główny bohater przeżyje wielką przygodę, gdy na jego drodze stanie piękna kobieta. Obok Carreya w filmie występują m.in. Renée Zellweger, Chris Cooper i Anthony Anderson.

d1e2n9k

„Ja, Irena i Ja” – FOX Comedy g. 20:45

*„Nieracjonalny mężczyzna” *
Dziś w TV gratka dla fanów kina Woody’ego Allena. Na antenie pojawi się bowiem jedna z najnowszych produkcji słynnego reżysera – „Nieracjonalny mężczyzna”. Ta słodko-gorzka komedia opowiada historię profesora filozofii Abe Lucasa. Bohater przeżywa kryzys istnienia. Czuje on bowiem, że wszystkie jego dotychczasowe działania oraz osiągnięcia nie mają żadnego znaczenia. Wkrótce Abe nawiązuje romans z dwoma kobietami jednocześnie. Jedną z jego wybranek serca jest zdolna studentka Jill. Kobieta nie potrafi oprzeć się urokowi inteligentnego profesora. Gdy jednak próbuje ona nadać ich związkowi romantyzmu, Abe porzuca ją i zatraca się we własnym świecie. W rolach głównych Joaquin Phoenix, Emma Stone oraz Parker Posey.

„Nieracjonalny mężczyzna” – Canal+ g. 21:30

„Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”
„Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” w reżyserii Martina McDonagha to pełna humoru produkcja akcji, której głównymi bohaterami jest dwóch płatnych morderców. Mężczyźni po nieudanej misji zaszywają się w belgijskiej Brugii. O ile nowe miejsce zamieszkania przypada do gustu spokojnemu Kenowi, o tyle prowincjonalny charakter miasta przytłacza nieokrzesanego Raya. Dwójka bohaterów czeka na rozkazy. Wkrótce Ray otrzymuje od swojego szefa zlecenie zamordowania wspólnika. W rolach głównych same gwiazdy – Colin Farrell, Brendan Gleeson, Ralph Fiennes i Clémence Poésy.

d1e2n9k

„Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj” – TV 4 g. 22:05

„Ciało”
Ostatnią propozycją z dzisiejszego programu TV jest polska komedia „Ciało”. Obraz Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramowicza przedstawia historię… zwłok mężczyzny. Drobny złodziejaszek znajduje w pociągu martwego człowieka. Boi się on jednak zadzwonić na policję, ponieważ przewozi on w walizce skradzione z kościoła łupy. Wydarzenie to rozpoczyna serię niefortunnych wydarzeń. Ciało mężczyzny trafia do kolejnych bohaterów, którzy mają z tego powodu wielkie kłopoty. W rolach głównych Rafał Królikowski, Tomasz Karolak, Robert Więckiewicz i Maciej Damięcki.

„Ciało” – Stopklatka TV g. 22:10

d1e2n9k

Podziel się opinią

Share
d1e2n9k
d1e2n9k