Trwa ładowanie...
13-05-2016 03:04

Courtney Love autodestrukcyjną matką Joey King

Share
Courtney Love autodestrukcyjną matką Joey King
d2vkpis

Courtney Love i Joey King zagrają w filmie "Possibility Of Fireflies".

Obraz powstanie na podstawie powieści Dominique Pau. Akcja rozgrywa się w 1989 roku. Courtney Love wcieli się w rolę Ellie Romy, samotnej matki, która walczy o to, by odnaleźć się w życiu, po tym jak opuścił ją mąż zostawiając na wychowaniu dwie córki. Joey King zagra jedną z dziewczyn Susannę, która musi radzić sobie z chaotyczną, autodestrukcyjną matką oraz agresywną siostrą Gwen.

Za kamerą staje Deborah Chow. Zdjęcia ruszą latem w Kanadzie. Premiera planowana jest na 2017 rok. Kanadyjscy muzycy Raine Maida i Chantal Kreviazuk połączą siły z kompozytorem i producentem BT, by stworzyć soundtrack w klimacie lat 80.

Aktorski talent Courtney Love nie tak dawno można było podziwiać w serialach "Synowie anarchii", "Imperium" i "Zemsta".

Jedyna solowa płyta Courtney Love to "America's Sweetheart" z 2004 roku. Na początku maja roku 2014 artystka wydała podwójny singel "You Know My Name"/ "Wedding Day", a na początku 2015 wystąpiła we współczesnej operze "Kansas City Choir Boy".

Joey King znana jest z filmów "Obecność", "Świat w płomieniach" czy serialu "Fargo". Ostatnio zagrała w obrazie "Dzień Niepodległości: Odrodzenie".

d2vkpis
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vkpis
d2vkpis