Trwa ładowanie...
d1w5w0j

Czarodziejka Lili ratuje Święta

Najnowsze informacje
4.0
(1 głos)
Oceń:
Film familijny o świętach "Czarodziejka Lili ratuje Święta" to doskonała propozycja seansu dla całej rodziny.
d1w5w0j
2
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Czarodziejka Lili ratuje Święta – zarys fabuły

Film "Czarodziejka Lili ratuje Święta" to ciepły i przyjemny film o świętach. Główną bohaterką jest Lily, która posiada magiczne zdolności. Dziewczynka mieszka z rodzicami i młodszym bratem w niewielkim miasteczku, gdzie właśnie zaczyna się przedświąteczna gorączka. Mieszkańcy ubierają choinki, kupują prezenty i szykują świąteczne dania. Sama Lili jest nieco sceptycznie nastawiona do postaci Świętego Mikołaja, twierdząc, że za rozdawanie podarków odpowiedzialna jest babcia.

Wszystko jest w porządku dopóki młodszy brat Lili nie niszczy jej prezentu. Dziewczynka postanawia dać mu nauczkę i dzięki swoim magicznym mocom przywołuje Ruperta, pomocnika Świętego Mikołaja, który zanim ten go oswoił był dziki i nieprzewidywalny. Niestety Rupert nie może odnaleźć się we współczesnym świecie, przez co powraca do swojej dzikiej natury i zaczyna siać zniszczenie w całym miasteczku. Lili będzie musiała zrobić wszystko, żeby naprawić swój błąd i uratować święta!

Czarodziejka Lili ratuje Święta – ciekawostki

  • Postać Lili została wykreowana w książkach dla dzieci z serii "Czarodziejka Lili" autorstwa niemieckiego pisarza Knistera.
  • To już drugi film o czarodziejce Lili. Pierwszy ukazał się w 2009 roku i nosił tytuł "Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga".
  • Polska premiera filmu "Czarodziejka Lili ratuje Święta" wyznaczona została na 23 listopada 2018 roku, czyli rok po światowym debiucie filmu.
Czarodziejka Lili ratuje Święta
Tytuł oryginalny

Hexe Lillis eingesacktes Weihnachtsfest

Gatunek

familijny

Kraj produkcji

Niemcy

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

09.11.2017

Data polskiej premiery

23.11.2018

Czas trwania

100 min.

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

2
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w5w0j
d1w5w0j
d1w5w0j