Trwa ładowanie...
d1shx8s

Czas na miłość / Admission (2013)

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
1
d1shx8s

„Czas na miłość” (ang. Admission) to amerykańska komedia z 2013 roku, wyreżyserowana przez Paula Weitza („Był sobie chłopiec”, „American Pie”). Scenariusz autorstwa Karen Croner ("Jedyna prawdziwa rzecz") oparty został na powieści autorstwa Jean Hanff Korelitz. Za produkcję odpowiada Paul Weitz, Andrew Miano i Kerry Kohansky-Roberts. Zdjęcia już trwają i są realizowane w Nowym Jorku. Projekt powstaje w studio Focus Features.

„Czas na miłość” to opowieść o tym, jak można sobie skomplikować życie, gdy nagle, na jaw zaczynają wychodzić wstydliwe tajemnice z przeszłości, o tym jak brzemienne w skutkach mogą być młodzieńcze wybryki i jak nagle może nas zaskoczyć nowa miłość.

Portia Nathan to kierowniczka działu rekrutacji Princeton University, która wdaje się w romans z jednym ze studentów. Życie głównej bohaterki, na co dzień znanej ze swojej nieugiętości i surowości, zmienia się gwałtownie, gdy spotyka dawnego przyjaciela. Poznaje też chłopaka, który może być jej synem. Gdy była na studiach, zaszła w ciążę. Urodziła dziecko, ale postanowiła oddać je do adopcji.

W filmie w rolach głównych wystąpili: Tina Fey jako Portia Nathan, Paul Rudd - John Halsey, Michael Sheen – Mark, Nat Wolff - Jeremiah Balakian, Michael Genadry – Ben, Gloria Reuben – Corinne, Sonya Walger – Helen, Wallace Shawn – Clarence.

Czas na miłość / Admission (2013)
Tytuł oryginalny

Admission

Gatunek

dramat, komedia, romans

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

12.07.2013

Czas trwania

107 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1shx8s
d1shx8s
d1shx8s