Trwa ładowanie...
d1gm3nl
d1gm3nl

Czy ryby to robią?

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1gm3nl
Share
Zdjęcie

16-letni Jan spaceruje zamyślony po ulicach miasta, kiedy nagle wpada na niego z impetem jadąca na rolkach Nina. Jednak - równie szybko jak się pojawiła, dziewczyna znika.
Nina ma 15 lat i mnóstwo szalonych pomysłów. Mieszka z bratem, ojcem i nową narzeczoną ojca. Prawdziwa matka utrzymuje z Niną kontakt raczej sporadyczny. Najbliższą przyjaciółką i zastępczą matką jest zwariowana Angel, której własna córka zginęła przed laty.
Jan jest nieśmiałym chłopcem, wychowanym pod kloszem. Jednak szczęśliwe życie rodzinne jest złudzeniem. Jan jest bardzo samotny, a jedyną osobą wydającą się go rozumieć, jest dziadek. Jan uwielbia przyrodę i przyglądanie się rybom – pomaga mu to zapomnieć o chorobie.

Pewnego dnia, gdy Jan idzie do domu niosąc kupioną przez siebie rybkę, Nina ponownie nie potrafi zahamować i po raz drugi wpada na chłopca – jednak tym razem wypadek kończy się śmiercią ryby. Nina czuje się winna i zaczyna rozmawiać z Janem. Wkrótce zostają przyjaciółmi, Jan zaraża Ninę swoją miłością do wód śródlądowych i ich łuskowatych mieszkańców. Wyznaczają sobie za cel dowiedzieć się, czy ryby też uprawiają seks. Dlatego postanawiają przedostać się pewnej nocy do miejskiego akwarium i urządzić tam piknik. Jednak ich nocna wyprawa ma zgoła inne konsekwencje...

Czy ryby to robią?
Tytuł oryginalny

Fickende Fische

Gatunek

dramat

Rok produkcji

2002

Czas trwania

102 min.

Obsada
d1gm3nl

Podziel się opinią

Share
d1gm3nl
d1gm3nl
d1gm3nl
d1gm3nl