Trwa ładowanie...
23-05-2006 12:13

Czy 'Star Trek' powróci? Rozmowa z Patrickiem Stewart'em

Czy 'Star Trek' powróci? Rozmowa z Patrickiem Stewart'em
d3s7imo
d3s7imo

Patrick Stewart w wywiadzie udzielonym serwisowi 'Coming Soon' poddał w wątpliwość powrót odtwarzanej przez niego postaci kapitana Jean-Luc Picarda w planowanym jedenastym obrazie z cyklu "Star Trek" w reżyserii J.J. Abramsa.

- Miałem zadziwiający telefon z mojej agencji w Hollywood, informujący mnie o tym, że Paramount ponownie zainteresowało się tą serią - powiedział Stewart.

_ - Cykl umarł, kiedy szefem była Sherry Lansing, ale teraz wszystko się zmieniło. Studio przeszło niedawno sporą transformację, zaś Abrams jest wielkim fanem 'Star Treka'. Nie słyszałem jednak żadnej wzmianki o powrocie do czasów Następnego pokolenia, więc mało prawdopodobne jest pojawienie się w filmie Picarda. - Dla mnie 'Star Trek' był jak romans, który się zakończył. W takiej sytuacji nie chcesz, aby ból powrócił, ale jestem bardzo ciekawy co zrobi Abrams._

Serwis 'Variety' podał, że scenariusz nowej części skoncentruje się na młodzieńczych latach Jamesa T. Kirka oraz Mr. Spocka. W filmie widzowie zobaczą ich pierwsze spotkanie w Starfleet Academy oraz pierwszą misję.

d3s7imo

Stworzony przez Gene'a Roddenberry "Star Trek" to jedno z najbardziej dochodowych przedsięwzięć Hollywood. 10 filmów kinowych przyniosło ponad miliard dolarów dochodu. Na potrzeby telewizji powstało 726 odcinków.

Stewarta wkrótce będziemy mogli oglądać w roli profesora Charlesa Xaviera w kolejnej części serii o mutantach 'X-Men: Ostatni bastion', która wchodzi na ekrany 26 maja.

d3s7imo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3s7imo