Trwa ładowanie...

Daniel Craig znów kręci Bonda

Share
Daniel Craig znów kręci Bonda
d254nvs

Daniel Craig wrócił na plan filmu "Spectre".

Aktor na chwilę zaprzestał odgrywania 007, gdyż musiał poddać się operacji kolana. Staw gwiazdora najwyraźniej ma się już lepiej, gdyż Anglik wrócił na plan, i to wcześniej niż planowano. Początkowo mówiło się bowiem, iż Craig wznowi pracę 22 kwietnia. - Daniel to twardziel i chciał jak najszybciej wrócić - zdradza informator. - Zbliżenia już może grać, ale w bieganiu jeszcze wyręcza go dubler. Nie chce się forsować, póki kolano nie będzie wystarczająco silne.

Plotki głoszą, że "Spectre" ma być pierwszą częścią bardziej rozbudowanej historii, która zamknie się w dwóch filmach.

d254nvs

Przypomnijmy, że reżyser Sam Mendes zdradził jakiś czas temu, że w nadchodzącym obrazie 007 już od pierwszych scen wykonywać będzie pewną misję - polować na kogoś, choć nie od razu dowiemy się na kogo i dlaczego.

SPECTRE (Spectre to Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion) to fikcyjna, globalna organizacja terrorystyczna, która po raz pierwszy pojawiła się w książce "Operacja Piorun" (1961), a na ekranie w filmie "Dr No" (1962).

Poza Craigiem w filmie grają: Ralph Fiennes jako M, Ben Whishaw jako Q, Rory Kinnear jako Tanner i Naomie Harris jako Moneypenny. Obok nich pojawią się Andrew Scott (agent MI6 Denbigh), Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Léa Seydoux (Madeleine Swann), Dave Bautista (Mr. Hinx) i Christoph Waltz jako Oberhauser.

d254nvs

Podziel się opinią

Share
d254nvs
d254nvs